Бренд KITE

Зустрічайте нову колекцію 2018

Незмінно якісні матеріали та фурнітура, модні поєднання кольорів для міського ритму життя, лаконічні дизайни та обтічні форми для прихильників спортивного стилю, поєднання різних фактур, оригінальна обробка, стильні принти та вишивка для витонченого образу, продумана до дрібниць функціональність для навчання і роботи.

Дівчаток і хлопчиків шкільного віку приведуть у захват ранці, рюкзаки, сумки для взуття та пенали з улюбленими ліцензійними зображеннями My Little Pony, Hot Wheels, Hello Kitty, Transformers, Popcorn the Bear, Winx fairy couture. У 2018 році також народилася серія товарів з новими ліцензіями: Elena of Avalor, Minnie, Paw Patrol, Princess, Regal Academy, Shimmer & Shine.

Шанувальникам спорту припадуть до душі товари з ліцензійною символікою клубів Juventus і Barcelona; любителям милих тварин - Rachael Hale; яскравим романтичним дівчатам - GAPCHINSKA і Prima Maria. Ще один тренд 2018 року - інтелігентний мінімалізм для стильних школярів і студентів у ліцензії College Line. Малюки також можуть відчути себе дорослими з рюкзаками і сумками Kite для дошкільнят. Яскраві, барвисті товари з популярними героями Kite стають улюбленими іграшками.

Кожен день вірте у себе, сміливо мрійте та дійте, будьте модними, будьте собою, відчувайте і даруйте турботу з Kite.
 

Переглянути колекцію

Остерігайтесь підробок!

 

Оригінальна продукція Kite продається тільки в авторизованих точках продажу. Кожен роздрібний продавець має спеціальний Сертифікат з унікальним номером та назвою торгової точки. Перед тим як придбати товари Kite, запросіть у продавця Сертифікат або перевірте приналежність даного магазину до списку авторизованих точок продажу.
Наше головне завдання - забезпечити українських дітей якісним оригінальним продуктом і захистити наших покупців від шахрайства.