Що таке KITE

KITE – це яскравий приклад того, як дбати про свого споживача з року в рік і залишатись на гребні модної хвилі. Для того, щоб кожен школяр міг знайти саме те, що йому подобається, торгівельна марка KITE співпрацює з всесвітньо відомими компаніями такими як The Walt Disney Company, Marvel Entertainment, Mattel, Аdidas, Hasbro, Nike. Кожного року улюблені герої хлопчиків та дівчат з’являються на шкільних ранцях, сумках, рюкзаках, пеналах та канцелярських товарах, надихаючи їх на нові звершення.

Колекція для тінейджерів оновлюється щороку. Дизайнери слідкують за новими тенденціями моди в Україні та Європі і створюють неповторні рюкзаки, які дають можливість молодим людям підкреслити свій власний стиль і бути індивідуальним. KITE – для стильних та активних!

Кожен продукт під брендом KITE унікальний: якісні матеріали і фурнітура, модні дизайни та кольори, продумана до дрібниць зручність товарів KITE стали запорукою народної любові та визнання. Два роки поспіль бренд KITE був удостоєний нагороди міжнародного конкурсу «Вибір року».

KITE – створений з любов’ю!
 

Остерігайтесь підробок!

 

Оригінальна продукція Kite продається тільки в авторизованих точках продажу. Кожен роздрібний продавець має спеціальний Сертифікат з унікальним номером та назвою торгової точки. Перед тим як придбати товари Kite, запросіть у продавця Сертифікат або перевірте приналежність даного магазину до списку авторизованих точок продажу. Наше головне завдання - забезпечити українських дітей якісним оригінальним продуктом і захистити наших покупців від шахрайства.