Kite. Офіційний сайт

Колекція Kite

У кожного є щось оригінальне і неповторне - риси зовнішності, здібності, захоплення, погляд на світ. Наша індивідуальність говорить з навколишнім світом, у тому числі, і через речі та аксесуари. Тому при створенні продукції Kite ми прагнемо дати нашим покупцям не тільки комфорт і надійність, а й безмежну свободу самовираження. Ми закликаємо любити свою індивідуальність! Бути справжніми, розкривати свої кращі якості, а не порівнювати себе з іншими. Адже тільки так створюється по-справжньому крутий стиль.

Повсякденний casual або стріт-стайл, витончений образ або стильний спортивний лук - що б ви не обрали, будьте оригінальними і крутими з Kite!

Свою філософію бренд Kite адресує не лише молоді, а й дітям та їх батькам. І ортопедичні рюкзаки для першокласників, і оригінальні рюкзаки Kite для підлітків старших класів, і дошкільні рюкзаки Kite створені яскравими і модними, в тому числі з використанням ліцензійних зображень My Little Pony, Hot Wheels, Hello Kitty, Transformers, Princess, Barcelona та багатьох інших. Канцелярія для школи і товари для творчості також розроблені для розвитку індивідуальної особистості дитини, для вираження різних особливостей і смаків.

Ми ніколи не стоїмо на місці, збираємо найгарячіші тренди, актуальні форми, принти і матеріали, щоб кожен міг проявити свою індивідуальність з оригінальним Kite!

Kite. Be original. Be cool.

Колекція Рюкзаки Kite

Остерігайтесь підробок!

 

Оригінальна продукція Kite продається тільки в авторизованих точках продажу. Кожен роздрібний продавець має спеціальний Сертифікат з унікальним номером та назвою торгової точки. Перед тим як придбати товари Kite, запросіть у продавця Сертифікат або перевірте приналежність даного магазину до списку авторизованих точок продажу.
Наше головне завдання - забезпечити українських дітей якісним оригінальним продуктом і захистити наших покупців від шахрайства.