Всі товари

Усі товари Kite

На офіційному сайті Kite ви можете знайти актуальні товари бренду і нову колекцію 2020 року в категоріях: рюкзаки, сумки, пенали, гаманці, парасолі, канцтовари, товари для хобі та творчості. Уся продукція Kite створюється з турботою про споживача: зручний та стильний формат, актуальний дизайн, тільки якісні й довговічні матеріали, комфорт у використанні.

Текстильна колекція Kite увібрала в себе максимум переваг для людей різних вікових категорій - від дошкільнят до дорослих. Легкі міські рюкзаки для активного життя, трендові рюкзаки для модниць, рюкзаки бізнес-серії з розширеним функціоналом для студентів і ділових людей, яскраві та безпечні ортопедичні рюкзаки для школярів з ліцензійними зображеннями - кожен знайде «свій» рюкзак Kite.

Бренд Kite створює й іншу текстильну продукцію: сумки для змінного взуття, стильні жіночі сумки, молодіжні сумки-бананки, гаманці, шкільні пенали та косметички, парасольки жіночі та дитячі.

Текстильна продукція Kite виготовлена ​​з міцних матеріалів, які щорічно проходять тести на зносостійкість і розриви та не вигоряють з часом, і доповнена надійною фурнітурою. Поєднання різних матеріалів, додавання нашивок, різноманітної обробки, застібок і деталей дозволяє створювати неповторні дизайни. Команда дизайнерів Kite вивчає модні тренди для розробки вивірених і актуальних власних дизайнів, вибирає найпопулярніші теми, мультфільми та фільми, щоб такі зображення з'являлися на рюкзачній продукції та канцтоварах. Бренд Kite співпрацює зі світовими компаніями-ліцензіарами, тому на продукції Kite з'являються ліцензійні зображення улюблених героїв My Little Pony, Hot Wheels, Hello Kitty, Transformers, Popcorn the Bear, Winx fairy couture, Elena of Avalor, Minnie, Paw Patrol, Princess, Regal Academy, Shimmer & Shine, янголята GAPCHINSKA, автентичні мотиви Prima Maria, стриманий мінімалізм College Line.

Канцелярія Kite - це приладдя для школи і не тільки. Барвисті та продумані зошити, ручки, папки для праці, щоденники, альбоми для малювання, кольоровий папір, картон і навіть ланчбокси - увесь набір першокласника можна знайти в Kite. Яскраві дизайни з ліцензійними зображеннями героїв улюблених мультфільмів подобаються дітям, дозволяють відчувати себе комфортно у школі та надихають підкорювати нові горизонти.

На сайті ви також знайдете товари для хобі та творчості Kite - яскраві, створені для дітей і з урахуванням їх потреб. Пластилін, кольорове тісто, акварельні, пальчикові і гуашеві фарби, кольорова крейда та аксесуари допомагають дівчаткам і хлопчикам творити, грати та розвиватися. А яскраві дитячі фартухи з нарукавниками для занять ліпленням, малюванням, поклейкою дозволяють сконцентруватися на творчості, не боячись забруднити одяг.