4 факти про шкільні рюкзаки, які допоможуть батькам зробити правильний вибір

Збори дитини в школу перетворюються на справжній квест, де за короткий час потрібно вибрати рюкзак, канцелярію, спортивну форму, взуття і ще безліч інших необхідних речей. До рюкзаку зазвичай пред'являються підвищені вимоги, адже від правильного вибору залежить здоров'я дитини, його постава і загальне самопочуття.

Kite ділиться з вами 4 фактами, які допоможуть зробити усвідомлений вибір на користь правильного рюкзака для вашого школяра, будь то першокласник або учень 10-11 класів.

Факт 1. Ортопедична спинка must have

Не можна заперечувати, що рюкзаки у школярів перевантажені підручниками, канцелярією та іншими речами для уроків, іноді перевищуючи всі допустимі норми.
В ідеалі вага порожнього ранця не має бути більше ніж 1 кг. З підручниками і канцелярією ранець може важити:

  • до 2 кг — в 6-8 років;
  • до 3 кг — в 9-12 років;
  • до 5 кг — в 13-14 років;
  • до 6 кг — в 15-16 років.

Дитині доводиться носити тяжкості кожен день, тому варто зупинитися на рюкзаку з анатомічною спинкою. Зверніть увагу на моделі Kite. Їх ортопедичність і адаптивність під потреби українських школярів підтвердили фахівці Інституту ортопедії і травматології НАМН України. Також вони пройшли багаторівневу складну перевірку німецького Інституту здоров'я і ергономіки IGR.

Унікальні запатентовані ортопедичні системи Ergo Kids, Ergo Teens, Ergo Back і Air Comfort з м'якими подушечками вздовж хребта підтримують незміцнілі м'язи дитячої спини і є прекрасним способом профілактики сколіозу. А завдяки "дихаючій" тканині спина дитини не потіє навіть в жаркий день.

Факт 2. Рюкзак підбирається під зріст

У кожній шкільній моделі Kite є розмірна сітка від S до L. При покупці зверніть на це увагу. Аксесуар повинен відповідати росту дитини: верхній край ранця має знаходитись на рівні плечей, а дно — на 4 см нижче попереку. Правильна посадка — запорука здоров'я дитячої спини.

Діти швидко ростуть, тому необхідно підбирати правильну посадку за допомогою плечових ременів. Моделі з S-подібними лямками в тандемі з нагрудним ременем забезпечують рівномірне навантаження на хребет і щільне прилягання рюкзака до спини. Так ви попередите болі в спині і розвиток сколіозу.

Факт 3. Всі типи рюкзаків підходять

Батьки першокласників впевнені, що в школу потрібно вибирати виключно каркасну модель. Але це не так! Всі типи рюкзаків підходять дітям. Значення має тільки наявність анатомічних складових. В асортименті Kite всі рюкзаки відповідають суворим вимогам і стандартам незалежно від типу. Цей німецький бренд подумав про кожну дитину і створив рюкзаки на будь-який смак.

Відмінність рюкзаків за типами:

  • Каркасний. Добре тримає форму, в нього зручно складати шкільне приладдя. Важить до 950 грам.
  • Полукаркасний. Ущільнений з 3-х сторін. Передня панель залишається м'якою, що полегшує модель на 15-20%. Важить 780-900 грам.
  • М'який. Відсутність короба знижує вагу на 30%. Важить від 600 грам.

Увага! Всі відділення рюкзаків розроблені під потреби сучасного школяра. Присутні кишені для пенала-книжки і ланчбокса, розроблено функціональний органайзер, вільно вміщується формат А4 і папка для праці.

Для першокласників Kite рекомендує вибирати каркасну модель.

Факт 4. Рюкзак допомагає адаптуватися в колективі

Шкільний аксесуар повинен подобатися не тільки батькам, але і дитині. Особливо для першокласників важливо, що зображено на передній панелі. У колекції Kite представлені ліцензійні моделі рюкзаків і широкий асортимент канцелярії із зображенням улюблених героїв: чарівної єдиноріжки Lovely Sophie, забавних конячок My Little Pony, непереможних Transformers, надшвидких машинок Hot Wheels, відважних рятувальників Paw Patrol, милих Rachael Hale та інших персонажів.

Гарний дизайн — це не просто дитяча примха. Психологи стверджують, що улюблений персонаж допоможе адаптуватися в новій обстановці, знизити тривожність і стрес.

В рюкзаках Kite є і багато інших фішок, спрямованих на максимальну зручність для школяра. Але головний факт — моделі зроблені з урахуванням всіх норм ергономіки, ортопедії та безпеки. Ми дбаємо про вашу дитину через продукцію німецької якості з українською душею.