5 практичних порад, щоб дитина полюбила спорт

Діти XXI століття в гаджетах розбираються краще нашого. А ось обруч, м'яч і скакалка часто припадають пилом без діла. Зігнувся, як знак питання, уткнувся носом в планшет або смартфон і сидить вдома. Але ж висловлювання про те, що спорт і активний спосіб життя — запорука здоров'я, актуально в усі часи.

Як прищепити дитині любов до спорту, щоб вона росла активною та здоровою?

Ми зібрали для вас 5 практичних порад:

Допоможіть дитині з вибором

  • Виберіть вид спорту разом. Враховуйте вік, фізичні можливості, темперамент і те, чим дитина цікавиться.
  • Важливо й те, чи зможете ви регулярно відвозити його на заняття і забирати. Часто маленькі діти пропускають тренування тому, що заняття не вписуються в графік батьків.
  • Пам'ятайте, що спорт, який подобається вам — це ваш вибір. Але у дитини є своя думка. І якщо ви бачите свою дочку в бальних танцях, а вона хоче займатися карате, нехай спробує.
  • Вибір форми та інвентарю теж важливий пункт, щоб дитина могла займатися без ризику для здоров'я. Місткий рюкзак з відділеннями, пляшечка для води — все це стане запорукою комфорту і впевненості.

Підтримуйте бажання займатися

Часто так буває, що дитина відвідала 1-2 заняття, і весь запал пропав. Починаються капризи: «Не хочу, не буду!» Але це нормально. Це природна реакція на зміну обставин. Дитині доводиться виходити із зони комфорту. Звичайно, залишатися вдома і дивитися мультики куди більш приємніше. Підтримайте сина або доньку в цей період, встановіть правила. Краще, щоб вони були в ігровій формі. І не поступайтеся: «Гаразд, сьогодні можеш не йти». Раз так, значить і в інший день теж можна не відвідувати заняття.

Позитивний приклад

Ніщо так не мотивує, як позитивний приклад. Розкажіть дитині історію успіху знаменитого спортсмена, сходіть разом на змагання, подивіться виступи в запису. Наприклад, Майкл Джордан за своє життя промахнувся багато тисяч разів і програв сотні матчів. Близько 30 раз, коли команда довіряла йому останній кидок, що вирішує долю змагання, він промахувався ... Він зазнавав поразок день за днем. І як він сам потім помічав, саме тому він ЧЕМПІОН! Навчіть дитину не боятися поразок. Вірний шлях до перемоги — вставати і йти далі!

Хваліть і заохочуйте

Якщо дитину хвалять — вона старається. Відзначайте успіхи, заохочуйте старання і все найкраще. Похвала тренера теж важлива.

Слідкуйте за самопочуттям і безпекою

Захворів? Сиди вдома! На тренування йти не можна! Навіть якщо тренер наполягає. Навіть якщо на носі важливі змагання. Отримана травма може вплинути на все життя, не кажучи вже про перекреслену спортивну кар'єру.

Слідкуйте за тим, щоб у юного спортсмена завжди була з собою вода. Вона відновить сили після фізичного навантаження. А Kite подбає про те, щоб взяти її з собою було зручно і безпечно. Для цього найкраще використовувати пляшечки:

  • Різний об'єм, колір, форма. Знайдете, як для хлопчика, так і для дівчинки будь-якого віку. Для найменших — пляшечки для води з кумедними звірятами.
  • Пляшки виготовлені з тритану. Він міцніше пластику, при цьому легкий, прозорий і безпечний.
  • Пляшку можна нагрівати до 90 градусів. Вона при цьому не виділяє шкідливих речовин, оскільки тритан не містить бісфенолу.
  • З карабіном або ремінцем. Щоб зручно кріпити до рюкзака, велосипеду або носити на руці.

Отже, і в спеку, і в холод на тренування разом з Кайт!

І, як говорив Евандер Холіфілд: «Коли тренуєшся, тобі нема про що шкодувати, навіть якщо ти не зумів стати чемпіоном. Ти все одно став краще».