Акварельні олівці Kite серії «Птахи»: створюємо шедеври разом

Акварельні олівці Kite

На перший погляд, акварельні олівці Kite серії «Птахи» нічим не відрізняються від звичайних кольорових олівців. Але це тільки здається! Головною їх особливістю є унікальний стрижень, виготовлений з акварельних фарб спеціального складу. Завдяки особливій технології стрижень олівця малює м'яко, не розсипається та не кришиться під час роботи. Але диво починається тоді, коли на малюнок потрапляє вода. Досить легкого дотика вологим пензлем і на папері з’являються справжні акварельні переливи.

Як використовувати акварельні олівці

Акварельні олівці, як і звичайні, можна заточувати за допомогою точилки та видаляти гумкою . Але як тільки намальованих ліній торкається вода, малюнок оживає та розтікається як акварель. Цю властивість можна використовувати по-різному.

 • Метод №1. Нанесені акварельними олівцями лінії можна розмочити вологим пензлем. Малюючи таким способом, можна контролювати насиченість та яскравість відтінків. Чим вище густота нанесеного сухого пігменту, тим інтенсивніше колір.
 • Метод №2. Заздалегідь змочити у воді олівець. В результаті лінії виходять легкими та плавними, намальовані шари розтікаються, але кольори менш інтенсивні, ніж в попередный техніціі.
 • Метод №3. За допомогою вологого пензлика з грифеля набирається кольоровий пігмент. Щоб ефект акварелі вийшов природним, важливо наносити мінімум шарів фарби.

Акварельні олівці прекрасно поєднуються один з одним. Це дозволяє створювати різноманітні відтінки та робити плавні переходи. Їх можна чудово поєднувати з тушшю, гуашшю, іншими інструментами та матеріалами.

Працювати з акварельними олівцями можна як на сухому, так і на мокрому папері. Kite рекомендує придбати спеціальний папір для акварелі.

Як малювати акварельними олівцями: поради досвідчених художників

Акварельні олівці Kite серії «Птахи» чудово підійдуть як для новачків, так і для професіоналів. З ними зручно попередньо створювати композицію. На відміну від простого олівця, намальований контур не буде просвічуватися під шаром фарби. Він зіллється з загальним фоном при перших дотиках пензля.

Перед початком роботи Kite рекомендує познайомиться з кольорами та відтінками, перевірити, як вони змішуються. Після першого знайомства можна сміливо приступати до малювання. А щоб вийшов справжній витвір мистецтва, візьміть на озброєння наші прості поради.

 • Картини, намальовані акварельними олівцями, розмиваються від світлого тону до темного.
 • Змішування двох кольорів створює третій. Наприклад, якщо до жовтого додати червоний вийде гірчичний. При змішуванні жовтого та зеленого вийде салатовий. Якщо ви бажаєте чорний колір зробити темним та глибшим, треба додати коричневий.
 • Розмивати фарби на кордонах двох кольорів слід тільки після розмиття більш насичених відтінків. Тобто, спочатку розмиваємо один колір, потім інший, тільки в кінці проміжний тон.
 • Найкраще розмивати акварельні олівці пензлем. Тоді малюнок буде однорідним, без пропусків.
 • Важливо враховувати, що після контакту з водою малюнок стане темнішим.
 • Акварельні олівці допоможуть розставити акценти та промальовувати деталі. Важливо, використовувати їх після повного висихання фарби.
 • При роботі з  мокрим папером не варто використовувати острозаточені олівці. Вони можуть пошкодити полотно.
 • Не забувайте регулярно очищати пензлик від фарби та підтримувати грифель олівців чистими.

Досить теорії — час переходити до практики! Обирайте акварельні олівці Kite серії «Птахи» в наборі 12, 24, 36 кольорів в картонній коробці або металевому корпусі — і вперед!