Бамбуковий посуд для дітей: екотренди від Kite

Бамбуковий посуд для дітей: екотренди від Kite

Хочеться жити на Землі, де чисте повітря, прозорі річки і немає звалищ. Розвинені країни і провідні виробники товарів також перейнялися збереженням екології. В ЄС, наприклад, з 2021 року вводиться повна заборона на використання одноразового посуду.

І поки Європа встановлює амбітні стандарти, задаючи екологічний напрямок для всього світу, бренд Kite теж долучився до світових тенденцій і випустив экопосуду з бамбука.

Що за тренд?

Дитячий посуд з бамбука став чудовою ідеєю випустити нову лінійку екопродукції. Він робиться з волокон бамбука, який очищують від кори і подрібнюють до порошкоподібного стану. Потім надають форму, додають природних барвників, створюють дизайн, відправляють під прес і запікають готовий виріб під впливом високих температур. Посуд з бамбука готовий.

Переваги посуду з бамбукового волокна

Екологічно чисті вироби стануть чудовою альтернативою пластику. Адже здоров'я дитини залежить не тільки від продуктів, але і з чого він ці продукти споживає. А так як посуд з бамбукового волокна ще "темна конячка" для багатьох батьків, розповімо, в чому його переваги.

  1. 100% натуральний матеріал. Безпечний для вживання харчових продуктів і напоїв.
  2. Не виділяє токсичних речовин і не вбирає запахи. Наливаючи чай в стакан з бамбука або гарячий суп у тарілку з бамбука, ви можете не турбуватися про несподівані "добавки" до вашого меню.
  3. Антибактеріальний ефект перешкоджає розмноженню хвороботворних мікроорганізмів.
  4. Ударостійкий. Не страшно давати маленьким дітям і привчати їх їсти самостійно. Безпечний у використанні, навіть якщо його впустити.
  5. Легкий. Ним спокійно можуть користуватися малюки від 1 року.
  6. Підходить як для гарячих, так і холодних напоїв.
  7. Бамбуковий посуд для дітей можна мити в посудомийній машині в делікатному режимі.
  8. Бездоганний вигляд і життєрадісні забарвлення. Зберігає яскравість фарб після тривалого використання.
  9. Спеціально розроблена ергономічна форма ідеально підходить для використання.
  10.  Повністю розкладається в природному середовищі.

Оточуйте себе красивими, оригінальними предметами, які радують око. Вибирайте набір дитячого посуду з бамбука, а заодно і собі стильний бамбуковий стакан. Користуйтеся ними вдома, на пікніку, в дорозі — скрізь. Экокухонний посуд стане відмінним подарунком. Стакан і набір від Kite упаковані в брендову коробку і виглядають презентабельно.

Природна основа дарує особливу естетику і задоволення від користування. Насолоджуйтесь улюбленими стравами та напоями з екопосудом від Kite.