Чому колекціонування для дітей — не просто пустощі

Чому колекціонування для дітей — не просто пустощі

Всі діти — колекціонери. Згадайте, тільки-но ваш малюк навчився ходити, як вже збирав у парку каштани та листя. Підростаючи, дитина слухає казки, дивиться мультфільми, і у неї з'являються улюблені герої. Потім в ящиках столу і кишенях — вкладиші, картки, а на полицях і в коробках — маленькі іграшки.

Чому всі діти люблять щось збирати? Тому, що  вони допитливі, в них присутня невтомна пристрасть до пошуку нового і до першості. Саме ці якості є у кожного колекціонера. Погодьтеся, вони важливі в сучасному світі і їх варто розвивати. Збирання різних речей і володіння ними — це один з етапів  становлення дитини як особистості.

Ліцензії Kite і колекціонування очима батьків

Так, ми, батьки, для своїх дітей бажаємо тільки найкращого, мріємо виховати лідерів. Але фінансову сторону ніхто не відміняв. Колекціонування може бути витратним. Тому відмінний варіант — це колекціонувати з користю разом з Кite! Не просто «щось збирати», а з задоволенням користуватися рюкзаками і канцтоварами однієї ліцензії. Наприклад, для дівчаток це може бути My Little Pony, а для хлопчиків — Transformers.

Користь ліцензій Kite для дітей

  • Колекціонування розвиває комунікативні навички. У дитячому садку, школі, або в будь-якому гуртку — це завжди можливість для спілкування.
  • Колекції допомагають з легкістю адаптувати дитину в колективі. Коли малюк приходить в дитячий садочок з рюкзаком Paw Patrol за плечима, він швидко знаходить нових друзів.
  • Допомагають подолати "синдром першого класу". Коли ще не встиг запам'ятати як звати однокласників, легко знайти спільну мову з тим, хто з тобою на «одній хвилі». Якщо цей рудий і кучерявий хлопчик викладає на парту канцелярію Hot Wheels, значить з ним точно є про що поговорити. А у цієї скромної дівчинки рюкзак Shimmer & Shine, значить, вона точно любить цей мультфільм. Ось і привід її підтримати, разом обговорюючи пригоди дівчаток-джинів.
  • Розвивають відповідальність. Дитина, у якої олівці і фломастери з однієї колекції, вчиться цінувати і берегти свої речі. Корисно? Безсумнівно!
  • Колекції вчать не боятися власної думки. "Мені подобаються Transformers і я доведу, чому вони крутіші, ніж Hot Wheels!" — приблизно такі розмови можна почути на перерві. І це чудово. Це не хвастощі, а прояв дитини, як особистості.
  • Ліцензії допомагають розвиватися. Логіка і просторове мислення, творча жилка, креатив і фантазія. Адже це канцелярія! З нею можна такого "накреативити"!

Хочете порадувати дитину? Тоді дізнайтеся, який у неї улюблений персонаж і вирушайте на шопінг. А якщо хочете зробити сюрприз, то даємо підказку на найпопулярніші ліцензії:

Для дівчаток:

Для хлопчиків:

Також є ліцензії з кумедними тваринами і веселими монстриками, які однаково сподобаються, як хлопчикам, так і дівчаткам:

І, звичайно, не забувайте про те, як корисно колекціонувати враження! Останні тижні канікул просто створені для цього!