Дізнайтеся, який ви канцелярський предмет по гороскопу

Дізнайтеся, який ви канцелярський предмет по гороскопу

Люди обожнюють гороскопи, нехай і не завжди вірять тому, що там написано. Але погодьтеся, багато чого збігається. А раз так, ми вирішили скласти свій гороскоп Kite і присвоїти кожному знаку Зодіаку канцелярський предмет, який найкраще йому відповідає. Читайте, що у нас вийшло. Як вважаєте, вгадали?

Овен (кольорові олівці)

Знак винахідників. Овни зроблять все, щоб уникнути нудьги й пригніченості, можуть бути вкрай великодушними, обожнюють робити подарунки та віддавати накази. Вони, як кольорові олівці Kite, де під твердою деревиною ховається яскрава і неординарна особистість.

Телець (пластилін)

Великі розумові здібності. У них є комерційна жилка, але при цьому мрійливі й благородні. Найкраще характеру Тельців відповідає пластилін Kite. Він спочатку твердий, але при нагріванні в руках стає м'яким. Варто бути з Тельцями чесними й поважати їх інтереси, як вони розкриються зовсім з іншого боку і стануть відданими друзями на все життя.

Близнюки (фарби)

Розумні, з розвиненою інтуїцією, схильні до мистецтва. Це знак художників, відкритих до експериментів, але зі своїм баченням життя. Медові акварельні фарби Kite ідеально характеризують Близнюків. Варто тільки познайомитися з цими людьми, як сірі будні заграють усіма відтінками веселки.

Рак (блокнот)

Раки добрі, пристрасні й чутливі натури. Як і близнюки, мають розвинений художній смак. Їх здатність йти на компроміс змушує цінувати таку людину. Їм добре відповідає блокнот. Під яскравою обкладинкою ховається чистий аркуш паперу. І тільки від вас залежить, яку історію відносин ви напишете.

Лев (ручка “пиши-стирай”)

Натури сильні, містичні, палкі, не люблять самотності та примусу. Вони з легкістю викреслять когось зі свого життя після обману або зради. У них розум гармонійно поєднується з силою. Ручка "пиши-стирай" — ось атрибут справжнього Лева. Вони не бояться приймати рішення і переписувати історію з чистого аркуша.

Діви (щоденник)

Мають почуття гармонії, схильні підтримання порядку. Розумні й працездатні. Обов'язково все ретельно зважують перед прийняттям рішення. У Дів все повинно бути під контролем і на своїх місцях, тому їх атрибут — шкільний щоденник. Строгий, неупереджений, з чітким розкладом і справедливими оцінками.

Ваги (двосторонній кольоровий папір і картон)

Ніжні, доброзичливі та мрійливі. Постійно коливаються в пошуках балансу. Не люблять конфліктів, але через характер домагаються високих успіхів в кар'єрі. Естети до кінчиків нігтів. Якщо і вибирати серед канцтоварів, то це двосторонній кольоровий папір і картон Kite. Можна робити 3D вироби й бачити ситуацію з усіх боків.

Скорпіон (клей)

Знак, який суттєво впливає на інших. Вважається, що у Скорпіонів складний запальний характер. Вони не пробачають зраду, зате так само фанатично віддані родині. В них величезна сила характеру та живучість. Після будь-яких обставин склеюють своє життя шматочок за шматочком. Завжди встають на ноги й продовжують йти до поставленої мети.

Стрілець (набір валізок)

Натура відважна і незалежна. Вони чуттєві, але з сильним характером, що дозволяє домагатися високих успіхів в будь-якій сфері. Обожнюють спорт і подорожі. Будь-яка активність для Стрільців солодша за відпочинок на дивані. При першій же можливості вони хапають валізу і їдуть назустріч пригодам. Набір валізок Kite просто створений для Стрільців.

Козоріг (ножиці)

Знак долі, філософії, початку світу. Помірні та стримані. Це люди, які не відступають ні перед чим, не зупиняються на середині шляху, щоб відпочити. Стійкі та найвитриваліші в Зодіаку — як фізично, так і морально. Як ножиці, будуть різати й кроїти поки не доб'ються поставленої мети.

Водолій (бамбуковий посуд)

Сором'язливі, ніжні, розумні, але з амбіціями. Дотримуються старомодних принципів в сімейних справах, але стосовно себе абсолютно відкриті та готові до експериментів. Не хочуть бути схожими на інших, але їм самим подобається увага оточення. Водолії асоціюються з бамбуковими стаканчиками. Такі ж модні, завжди в тренді й піклуються про природу.

Риби (пляшечка для води)

Риби — відмінні друзі, легкі й комфортні в спілкуванні, з добре розвиненою інтуїцією. Вони миролюбні, життєрадісні й прагнуть отримувати від життя задоволення. У риб мінливий характер: вони то пливуть за течією, то проявляють жорсткість і роблять все наперекір обставинам. Якщо виникає конфлікт, то риби воліють спокійний спосіб розв'язання проблеми. Звичайно ж, в канцелярії Kite їх талісман — це пляшечка для води для підтримання водного балансу.

Як вам наш жартівливий гороскоп? Цікаво, чи збігся опис з вашою уявою. І з яким предметом з канцелярії Kite ви б себе асоціювали?