Думка експерта: яку модель рюкзака вибрати для учня 1-4 класів

Думка експерта: яку модель рюкзака вибрати для учня 1-4 класів

"Будь ласка, підберіть нам рюкзак з ортопедичною спинкою для першокласника, щоб витримував всі шкільні будні мого активного сина та обов'язково з трансформерами!",- з такими запитами до наших консультантів часто звертаються батьки.

Не дивно, що у величезному асортименті рюкзаків цілком можна заплутатися. Ми запросили нашого консультанта Марину Соловйову розповісти про одну з моделей, яка ідеально підходить для дітей початкових класів.  

Марія Соловйова, продавець-консультант, 6 років у відділі продажів.

Оскільки мова йде про учнів 1-4 класів, батькам вкрай важливо, щоб у рюкзака була ортопедична спинка. Діти йдуть до школи та в них починається абсолютно нове життя. А ми знаємо, який величезний обсяг інформації вони отримують у 6-7 років. У портфелі доведеться носити книги, зошити, альбом для малювання, праці та навіть планшет.

Ми ніяк не можемо це змінити, а ось зберегти дитячу спину здоровою допоможе рюкзак з ортопедичною спинкою. Сьогодні мова піде про модель Kite 555S. Він розроблений спеціально для школярів зростом від 115 до 130 см.

Переваги каркасного рюкзака 555S

1. Здоров'я спини дитини підтримає запатентована ортопедична спинка Ergo Kids з "дихаючими" м'якими подушечками. Вона повторює природний вигин хребта і знижує навантаження на поперек. Модель пройшла сертифікацію, складні тести на ортопедію і схвалена німецьким інститутом здоров'я та ергономіки IGR.  

2. Може, ви звертали увагу на різні види лямок. У цій моделі вони мають S-подібну форму, яка дозволяє підтримувати правильну поставу, запобігає дискомфорту в області шиї та краще тримає рюкзак на плечах.

3. Нагрудний знімний ремінь рівномірно розподіляє вагу на всі відділи хребта, фіксує рюкзак. Під час бігу або швидкої ходьби щільно притискає спинку до хребта і не розхитує його.

  

4. У рюкзака щільна передня панель і обтічна плавна форма. Зовні він нагадує черепашку. Дітям подобається. Він широко відкривається, і з самого низу зручно діставати речі.

5. Збоку передбачені 2 бічних кишені-сіточки на гумці. Діти часто беруть з собою водичку або сік, а розташування кишень зовні допомагає економити дорогоцінний простір всередині.

6. Посилене прогумоване дно не прогинається під вагою книг і зберігає стійкість рюкзака. Є ніжки, вони виконані з морозостійкого матеріалу. Поставили рюкзак на підлогу — і він не падає. Діти постійно кидають портфелі. Навіть на вулиці можуть залишити на землі й гратися. Якщо дно забрудниться, його легко очистити за допомогою ганчірки або вологої серветки.

7. Обов'язковий елемент всіх рюкзаків для школярів — світловідбивальні елементи з усіх боків. Так дитина помітна на дорозі в темний час доби. Бренд Kite за безпеку!

 

Заглянемо, що всередині

Одне велике основне відділення для шкільного приладдя. У внутрішню кишеню-сіточку зручно складати необхідні дрібниці, вона адаптована під розмір пенала і ланчбокса.

Вже з першого класу в багатьох школах діти навчаються за допомогою планшета. Він замінює книги, є можливість закачувати спеціалізовані підручники, тому в рюкзаку передбачена окрема кишеня для планшета.

Є зручна система внутрішніх роздільників для книг і зошитів з фіксатором на гумці. Вона розташована біля спинки та допомагає не зміщуватися центру ваги при ходьбі.

Підкладка кольорова і контрастна. На її тлі дитина легко знайде навіть найменший предмет на дні рюкзака.

Каркасний рюкзак Kite Education 555S призначений для першокласників. Він виконаний з міцного поліестеру і привертає увагу яскравим забарвленням. Дизайнери зробили все можливе, щоб з рюкзаком було приємно ходити до школи. На передній панелі зображені герої улюблених мультфільмів, кумедні тварини та інші веселі персонажі. Є моделі, доповнені стильною підвіскою.

Вибирайте Education 555S, і ми впевнені, що наступний рюкзак дитина обере тільки Kite.