Гелеві олівці для яскравих малюнків

Гелеві олівці для яскравих малюнків

Про розвиток творчості у дітей написано безліч статей, тому набір для малювання в молодій сім'ї з'являється чи не через кілька місяців після народження малюка. І не дивно. Діткам дуже подобається малювати. Для них це не просто розвага, а спосіб пізнання навколишнього світу і власної особистості.

Першою картиною зазвичай є каляки-маляки. Малюк хаотично наносить кольори, робить перші мазки і тренується тримати чарівні палички з фарбами в незміцнілих пальчиках. Це можуть бути олівці або гелеві крейди. Останні з'явилися не так давно на ринку, і не всі мами знають, що це чудовий спосіб познайомити дитину зі світом творчості.

Малюємо картину: перші кроки

Часто мами вчать дитину малювати сонечко, травичку, квіточку — елементарні речі, які дитина зможе повторити сама. Гелеві крейди роблять широкі, насичені лінії, при мінімальному натисканні залишається чіткий слід, тому малюнки відразу виходять яскравими і насиченими. Все, як люблять малюки.

Вже після 3-х років можна купувати дитині дитячі набори для творчості. Гелеві крейди Kite зручні і прості у використанні — крейда легко викручується з пластикового корпусу. А так як маленькі дітки люблять все пробувати на зуб, то не страшно, якщо дитина прикусить пластик. Крейда пройшла гігієнічні дослідження і не містить шкідливих речовин. Барвники виготовлені на водній основі і легко змиваються зі шкіри, одягу і навколишніх предметів.

Крім розвитку творчих здібностей, всі види образотворчого мистецтва покращують дрібну моторику дитячих рук, роблять їх більш сильними і спритними. Широкий корпус розроблений з урахуванням вимог до ергономіки. Він добре лягає в дитячу ручку, є зручні поглиблення для пальчиків.

Переходимо до розмальовок

Як тільки маленький художник навчиться тримати гелеві олівці не просто в кулачку, а правильно, як ручку, можна приступати до наступного кроку — до розмальовок. Дітки з 3-х років більш кмітливі, їх вже можна залишити ненадовго за творчим заняттям.

Покажіть, як одним поворотом можна "підточити" крейду. Це безпечно, легко і не забруднить руки.

Крейди з гелевим наповненням малюють широкими лініями, тому дитині потрібно намагатися бути акуратним при розмальовуванні надрукованого малюнка. Це додатково розвиває у дітей почуття пропорції, гармонії і краси, просторове і абстрактне мислення, які знадобляться їм у навчанні і в житті.

Малюємо шедеври

Після освоєння розмальовок можна сміливо переходити до творіння власних картин. Гелева основа дозволяє малювати не тільки на білому, але і на кольоровому папері, що відкриває великі можливості для творчості.

Кольори легко змішуються між собою. А якщо по малюнку провести вологим пензликом, то вийде ефект акварелі.

6 кольорів — це не межа

Ви можете вибрати набір для малювання на 6 кольорів для самих маленьких. Для діток постарше Kite приготував набір з 12 кольорів звичайної гелевої крейди і крейди з глітером.

Розкривайте творчий потенціал, привчайте вашу дитину до світу мистецтва з якісною, креативною і безпечною канцелярією Kite.