Kite надихає та допомагає!

Дитячі малюнки, саморобки та листівки, які створені маленькими ручками, зберігають частинку душі дитини та дарують тепло. Для багатьох мам і тат такі подарунки є безцінними. Дуже приємно знати та усвідомлювати, що малюк намагався щось зробити саме для тебе. Сьогодні Kite розкаже як зацікавити дитину творити та де знайти оригінальні ідеї.

Як допомогти дитині полюбити творчість

Дитяча творчість — особлива річ. В ньому більше польоту фантазії та самовираження, ніж у дорослій творчості. Річ у тім, що у дітей ще немає стереотипів. Вони не бояться експериментувати, охоче пробують нові матеріали та техніки. Вони не думають, що в них нічого не вийде. Вони повністю поринають у світ творчості та отримують задоволення від самого процесу. І не біда, якщо результат вийшов не дуже:)

Психологи та педагоги розповідають, що в ранньому віці діти проявляють схильність до певних занять. Хтось захоплено малює, хтось охоче ліпить, а хтось обожнює аплікації. І головною задачею батьків є підтримка малюка та його перших спроб. Для нього потрібно:

  • Купити канцелярію. Важливо, щоб матеріали були безпечними та якісними. Обираючи канцелярію Kite, ви можете не хвилюватися про це! Вся продукція бренду пройшла гігієнічні дослідження та рекомендована дітям дошкільного та шкільного віку.
  • Займатися творчістю разом. Допоможіть малюку освоїти прості техніки. Наприклад, навчіть його з пластиліну робити кульки та ковбаски, покажіть як змішувати фарби . Коли ви допомагаєте дитині, ви не лише навчаєте її азам, але й весело проводите час разом.
  • Не забувайте, завжди важлива похвала! Після того як шедевр створений, обов’язково похваліть дитину та разом помістіть саморобку на почесне місце. Малюнок або аплікацію можна за допомогою магніту розмістити на холодильнику, а саморобку поставити на поличку у дитячій кімнаті або прикрасити робоче місце. Малюку буде приємно. Він знову і знову захоче створювати нові шедеври.

Де шукати цікаві ідеї

Коли пластилін або кольорові олівці потрапляють до рук дорослої людини, вони часто не можуть придумати, що зліпити або намалювати. Знайома ситуація? Kite пропонує цікаві та незвичайні рішення для творчості. Щоб відшукати нашу круту ідею та реалізувати її з дитиною, достатньо знайти на упаковці канцелярії Kite QR-код та за допомогою смартфону відсканувати його. Через кілька секунд перед вами з’явиться список з захопливими відео на нашому офіційному Youtube каналі. Спеціально для вас ми підготували плейлисти:

Дивіться наші відео, слідкуйте простим інструкціям і у вас все вийде! Kite надихає та допомагає!

Додати новий коментар