Kite&Vislovo в ефірі – будь з нами на стилі!

«Время и Стекло» – нестандартний та амбіційний український гурт, який сміливо можна назвати головним хітмейкаром та трендсетером сучасного шоу-бізнесу. Яскрава чарівна красуня Додо (Надя Дорофеєва) та симпатичний кумедний хлопчина Позитив (Олексій Завгородній) зводять з розуму мільйони шанувальників в усьому світу. Їх ультрамодні образи, звички, манеру поведінки, танцювальні рухи копіюють, а кліпам наслідують.

Кліпи цього дуету набирають неймовірну кількість переглядів. Тільки уявіть, в середньому їх відеороботи продивляються майже 93 млн. раз! На сторінку гурту в Instagram підписано понад 365 тисяч користувачів. Пісні дуету підривають Youtube: кліп «Имя 505» подолав позначку 215 млн переглядів, отримав найбільшу кількість переглядів в Україні та увійшов до чарту iTunes. Інші кліпи мають не менший успіх, наприклад, кліп «На стилі» та «Троль» набрали по 150 млн переглядів. Кожна пісня групи «Время и Стекло» стає справжнім хітом.

Що таке VISLOVO?

Нещодавно гурт «Время и Стекло» оголосив про вихід нового студійного альбому Vislovo. Зробили вони це, як завжди, незвично та яскраво, представивши новий трек з однойменною назвою. У новому синглі група ділиться енергією абсолютної свободи, яка не піддається поясненню. Її можна тільки відчувати, а управляти нею можуть тільки учасники групи «Время и Стекло».

Основний реліз альбому відбудеться 5 липня 2019 року. А поки шанувальники можуть порадувати себе яскравою брендованою продукцією від Kite, яка була створена в колаборації з оновленим іміджем гурту Vislovo.

Зустрічайте капсульну колекцію Vislovo від Kite

Капсульна колекція Kite Vislovo виконана в стилі поп-арт. Вироби стильно поєднуються та круто доповнюють один одного. У лінійці представлені:

Вся продукція прикрашена ліцензійним принтом Vislovo та силуетами учасників дуету. Купити продукцію Kite&Vislovo можна в магазинах канцелярії у всіх містах України. Шукайте товар на ліцензійних дисплеях. Поспішайте – шанувальники не дрімають та змітають продукцію Kite&Vislovo з полиць дуже швидко!

Додати новий коментар