Кольорові олівці, які роблять світ яскравішим

Кольорові олівці, які роблять світ яскравішим

Кожна дитина вже народжується художником, а дорослим залишається тільки трохи їй допомогти. Першим кроком на шляху до творчості стануть якісні канцтовари. Маленькі діти найчастіше починають знайомство з творчістю не з фарб або фломастерів. Зазвичай вибір батьків робиться на користь кольорових олівців, адже вони не бруднять руки і одяг, але при цьому досить яскраві, щоб зацікавити дитину.

В асортименті Kite варто звернути увагу на серії "Міста" і "Тварини". Кольорові олівці упаковані в коробки з яскравим дизайном. Маленькі дітки прийдуть в захват від лева, слона чи жирафа на упаковці. Школярам сподобаються зображення пам'яток з різних країн світу. Чим не нагода більше дізнатися про знамениті пам'ятники архітектури і розширити свій світогляд?

Розповімо більш докладно чим відрізняються кольорові олівці між собою.

1. За кількістю квітів

Чи знали ви, що кольори в веселці вперше описав Ісаак Ньютон. Саме завдяки його класифікації ми вважаємо, що є 7 райдужних кольорів: червоний, оранжевий, жовтий, зелений, блакитний, синій і фіолетовий. І навіть лічилочка є така: Чапля Осінь Жде Завзято Буде Сани Фарбувати, — де з перших букв починається найменування кольору.

Але ми ж розуміємо, що колірна гамма набагато ширша. Одного тільки червоного налічується близько 28 відтінків. Тому в асортименті Kite ретельно підібрані і зміксовані найяскравіші і соковиті тони.

Обидві серії "Міста" і "Тварини" представлені повними наборами в наступних колірних поєднаннях: 6, 12, 18 і 24 кольору. Малюкові достатньо буде 6 олівців щоб намалювати малюнок, а дітям старшого віку сподобається більш широка палітра, щоб із задоволенням займатися творчістю.

2. Форма

Класичною вважається шестигранна форма. Але було помічено, що маленьким діткам складніше втримати такий олівець в руках. Такі олівчики частіше скочуються зі столу, падають і розбивають грифель. Для дітей, які тільки починають пізнавати світ образотворчого мистецтва, краще всього підійдуть м'які олівці з тригранним корпусом.

Вони ж представлені і в стильній металевій упаковці. Такий набір виглядає презентабельно.

3. Двосторонні

Сподобаються творчим дітям, які не обмежують себе в фантазії і хочуть використовувати палітру кольорів по максимуму. В упаковці знаходяться 12 двосторонніх олівців. Вони займають мало місця, але надають в 2 рази більше відтінків на вибір. Палітра гармонійна і економить місце в пеналі і рюкзаку дитини.

Чому вам сподобаються кольорові олівці Kite

Ними приємно малювати як маленьким дітям, так і більш дорослим. Грифель залишає барвистий слід, не кришиться і не дряпає папір. Досить злегка натиснути, провести лінію і малюнок оживає яскравими квітами. Міцний матеріал стійкий до падінь, не ламається і не розкришується.

В основі олівця використовується екологічно чистий матеріал — якісна деревина. Вона легко заточується і приємна на дотик. Олівці покриті лаком, який зберігає яскравий колір корпусу, запобігає розсиханню і появі тріщин.

Набори з кольорових олівців Kite — це просто мрія для творчої дитини! В одному наборі відразу стільки всього цікавого! До речі, це також один з найкращих подарунків для дітей. А якщо доповнити набір альбомом для малювання і точилкою від Kite, вийде чудовий подарунковий варіант. Не сумнівайтеся, дитина обов'язково оцінить вашу увагу і турботу.