Малюємо кольоровою крейдою з Kite!

Малювання — це захопливе дозвілля для будь-якої дитини. Воно тренує дрібну моторику, розвиває посидючість та фантазію, дозволяє проявити свій творчий потенціал. Одним з найпростіших та, мабуть, найвеселіших інструментів виступають кольорова крейда, якою можна розфарбувати хоч весь двір!

У чому користь малювання кольоровою крейдою

Часто батьки не вважають малювання крейдою чимось серйозним. Даремно! За допомогою кольорової крейди дитина може не тільки малювати яскраві картинки на асфальті, але й створювати безліч веселих ігор. Крім того, крейда допоможе малюку знайти нових друзів. Адже як тільки дитина дістає коробку з крейдою, то навколо збирається невелика юрба соратників, готових допомогти в цій справі.

Плюс до всього, малюку за щастя буде провести день на вулиці, ніж вдома. При цьому політ фантазії нічим не обмежений — досить знайти великий заасфальтований майданчик і вперед!

Обираємо кольорову крейду

Шукаєте кольорову крейду? Вибір беззаперечний — кольорова крейда Kite! Переваги:

 • Кольори яскраві та насичені.
 • Вона не кришиться навіть при сильному натисканні.
 • Слід чіткий, широкий та помітний як на асфальті, так і на дошці для малювання.
 • Сильно не бруднить руки та легко змивається водою.

В асортименті Kite представлені набори з різною кількістю крейди. Для малювання на асфальті варто купити кольорову крейду Jumbo, бруски якої відрізняються великим діаметром. Дитині буде зручно тримати таку крейду в ручці та створювати свої перші шедеври. При цьому крейда не вислизатиме з рук. Тонкою крейдою буде зручно малювати на дошці. Для першого знайомства краще обрати набори з 3-6 кольорів. А коли малюк освоїть базові премудрості малювання, купити коробку з великою кількістю брусків.

Психологи помітили, що при виборі багатьох речей для дитини, важливим фактором виступає дизайн упаковки. І бренду Kite є що запропонувати! У колекції представлені набори із зображенням улюблених персонажів:

Що можна намалювати кольоровою крейдою?

Намалювати на асфальті можна все що завгодно! Однак потрібно пам'ятати, що маленькій дитині ще складно справлятися зі складними візерунками. Для початку покажіть їй прості лінії та базові форми. Потім запропонуйте малюкові намалювати будиночок, сонечко, хмаринку. При цьому обов'язково беріть участь в малюванні. Згодом показуйте більш складні елементи та техніки.

Крім малюнків на асфальті можна створювати ігри.

 • Намалюйте дорогу та розмітку, позначте старт та фініш, а потім побігайте наввипередки.
 • Попросіть малюка постояти та намалюйте на асфальт його тінь, потім поміняйтеся ролями. Це буде весело та потішно!
 • Намалюйте просту геометричну фігуру та попросіть дитину домалювати картинку. Це заняття спрямоване на розвиток фантазії та змушує «поворушити» звивинами.
 • Намалюйте лабіринт, по якому можна їздити на самокаті або на велосипеді. Це сприятиме розвитку координації та орієнтуванню в просторі.
 • Намалюйте тварин, різних персонажів та попросіть малюка придумати історію і домалювати сюжет.
 • Покажіть як грати в старі-добрі «хрестики-нулики».

Це лише кілька сценаріїв ігор.

За допомогою кольорової крейди також можна придумати незвичайний сюжет для сімейної фотосесії. Ви запитаєте: «Як?» Дивіться відео на нашому офіційному Youtube канал!

Кілька лайфхаків наостанок

 • Вирушаючи на вулицю, озброївшись кольоровою крейдою, виберіть для дитини зручний одяг, який не шкода забруднити. Як тільки малюк почне малювати, він скоріш за все сяде прямо на асфальт або упреться колінами. Тому одяг 100% буде забрудненим.
 • Не забудьте взяти вологі серветки. З ними легше буде очистити ручки юного митця.
 • Обирайте непрохідний майданчик для малювання, далеко від велосипедистів, пішоходів, ролерів та скейтбордистів.
 • Якщо місця на асфальті мало, малюнки намальовані, а душа вимагає продовження — прихопіть з собою водяний пістолет.