Мурашки — показник гарного шоу. Або Kite на танцювальному чемпіонаті The Challenge

Мова тіла не потребує перекладача, а танцювальне мистецтво не має кордонів. Танок єднає, розвиває, сприяє самовираженню. Ось чому Kite вкотре з задоволенням підтримав український танцювальний чемпіонат The Challenge в якості спонсора.

Цого разу чемпіонат зібрав понад 7000 команд з України та Білорусі. Талановиті хлопці із завзяттям і азартом брали участь в танцювальних баттлах, викладалися на повну і йшли до перемоги! Три спекотних дня змагань на сцені в категоріях: BEST CHALLENGE SHOW, CONTEMPORARY DANCE, HIP HOP DANCE, JAZZ / MODERN, VOICES CHAMPIONSHIP. Це треба було бачити!

Унікальний зоряний склад суддів — учасники популярних телепроектів, танцювальні зірки і топ-хореографи України, серед яких Влад Яма, Олена Шоптенко, Oleynik, були суворі, але справедливі. Рівень танцювальних колективів був настільки високим, що навіть професіоналам своєї справи вибрати переможців було непросто!

Ми разом з усіма вболівали за конкурсантів, тримали кулаки, подумки дякували батькам, за те, що виховали таких зірок, і підтримали дівчат і хлопців цінними призами. Впевнені, що наші рюкзаки, бананка, пляшечки для води і термоси допоможуть юним танцюристам і далі відшліфовувати грані свого таланту. Адже всі предмети не тільки можна, але і потрібно брати з собою на тренування, в поїздки, подорожі і тури.

Яскраві емоції, радість від перемоги, мурашки по тілу, атмосфера творчості і крутої музики, можливість показати себе перед зірковими суддями і сотнями глядачів — все це The Challenge. І Kite став його частиною! Посмішки учасників досі зігрівають наші серця. Бажаємо, щоб з кожним роком чемпіонат був все більшим, розширював перелік номінацій, а конкурсанти ставали все сильнішими і оригінальнішими.

Kite — Be Original. Be Cool!

Додати новий коментар