Мистецтво бути мамою: 10 порад

Мистецтво бути мамою: 10 порад

Кожна мама хоча б раз в житті задавала собі питання - а чи все я роблю правильно? І це природно, адже кожна мама любить своє дитя і бажає йому тільки кращого. Якщо ми смачно годуємо дитину, одягаємо її в чистий охайний одяг та укладаємо спати в затишне ліжечко - це ще не показник. Ті ж дії може виконувати бабуся, няня або сусідка.

Бути мамою - це не просто дбати про фізичні потреби дитини, це щось більше. Материнство – особливий зв'язок матері та дитини, які допомагають стати маленькій людині повноцінною особистістю.

Тільки мама зможе навчити дитину бути впевненою в собі, пізнати себе, сформувати адекватну самооцінку, кохати та бути коханою. Адже всі проблеми в дорослому світі беруть свій початок з дитячої тривоги, образи та страху. Мама - це мистецтво, яким повинна оволодіти кожна жінка.

Що для цього потрібно?

  1. Частіше дивіться дитині в очі. Важливо, щоб дитина відчувала тепло та турботу в вашому погляді.

  2. Подумайте, що приємного ви можете зробити для дитини найближчим часом. Заплануйте похід в кіно, присвятіть один вечір іграм або приготуйте дуже сирну піцу!

  3. Зробіть собі день, коли ви «закриєте під замок» зауваження та докори на адресу дитини.

  4. Частіше хваліть своє чадо.

  5. Прощайте собі. Кожен робить помилки. Якщо ви образили дитину – попросіть вибачення. Головне - зробити висновок, пробачити собі та почати новий день з чистого аркуша!

  6. Почуйте! Важливо не тільки проводити час разом, але і слухати дитину. Так ви дізнаєтесь, як вона міркує, що їй подобається. Це крок до великої міцної дружби.

  7. Цілуйте та обіймайте дитину частіше. Робіть це зранку, коли повертаєтесь з роботи, перед сном. Нехай це стане вашою маленькою традицією.

  8. У дитини має бути час з вами, коли відімкнені всі гаджети. Даруйте один одному всеохопну увагу.

  9. Надихніть дитину на нове хобі.

  10. Насолоджуйтесь материнством. Діти ростуть дуже швидко. Намагайтеся запам'ятати, як ви годуєте дитину з ложки, зав`язуєте їй шнурки, вибираєте нові зошити, заплітаєте коси. Бути мамою - це мистецтво і безцінний подарунок!