Найкращий друг — спортивний рюкзак

Найкращий друг — спортивний рюкзак

Біг, фітнес, танці, тренажерний зал — а яким видом спорту займаєтеся ви? Здоровий спосіб життя міцно оселився в нашому житті. За статистикою мінімум один член сім'ї займається спортом. Бренд Kite також розробив цілу лінійку спортивних рюкзаків.

При конструюванні були враховані всі параметри для тих, хто завжди в русі і веде активний спосіб життя: вранці на роботу, ввечері на спорт, у вікенд на природу. Спортивний рюкзак відрізняється від шкільного. Він повинен бути, в першу чергу, функціональним, зручним і просторим, щоб у ньому розмістилися: пляшка для води, спортивна форма, ланчбокс і предмети, які знадобляться протягом дня.

Інші загальні характеристики спортивних рюкзаків:

 • спортивні рюкзаки Kite витримують до 10 кг ваги, хоча самі по собі мають полегшену конструкцію;
 • ортопедична або ущільнена спинка, що “дихає”, щоб зберегти поставу;
 • широкі плечові лямки з внутрішньою частиною зі спеціальної об'ємної сітчастої тканини. Вони м'яко лягають на плечі, тому вага, що переноситься, відчувається легше;
 • нагрудний ремінь фіксує плечові лямки, не даючи рюкзаку бовтатися на спині під час активних рухів;
 • 2 відкриті бічні кишені, куди з легкістю вміщується пляшка з водою. Дозволяють брати з собою необхідні напої та економити місце всередині;
 • світловідбиваючі елементи, завдяки яким людину видно в темряві.

Особливості рюкзаків для міста і спорту

Серед великого асортименту Kite розглянемо декілька моделей з "родзинкою".

 1. Рюкзак Kite K19-842L-1 і K19-842L-2 з кріпленням для скейта. Більше немає потреби носити свій улюблений борд в руках або під пахвою, коли є зручний та функціональний рюкзак. Кріплення знаходиться на фронтальній стороні та зроблено у вигляді липучок. Всього два рухи і скейт надійно зафіксований зовні. Також всередині рюкзака є відділення з органайзером та ключницею, внутрішня кишеня для зберігання дрібниць: блокнотів, абонемента в зал і т. д. А зовнішню кишеню можна використовувати для швидкого доступу до необхідних речей, наприклад, до серветок.
 2. Рюкзак Kite K19-834L-2. Дизайн чимось нагадує панцир черепахи. Всередині 2 просторих відділення, одне з яких призначене для дбайливого зберігання ноутбука, гаджетів та інших речей. Є органайзер і знімна ключниця в передньому відділенні. Одна передня вертикальна кишеня, де зручно зберігати речі, які завжди потрібні під рукою: проїзний, пропуск і т. д. Одна внутрішня кишеня на гумці. Все разом — це ідеальне поєднання спортивної та міський моделі.
 3. Рюкзак Kite K19-913XL-2. Дно, яке не промокає. Два відділення, одне з яких призначене для ноутбука. В основному відділенні є органайзер. У рюкзака безліч корисних кишеньок: для окулярів і необхідних дрібниць, з боків 2 глибоких кишені для великих місткостей з водою. На передній панелі розташована велика вентильована кишеня-сітка для взуття. Можна покласти пляшку з водою, термос, змінне взуття і вирушати в похід.
 4. Рюкзак Kite K19-914XL-1 оснащений непромокальним дном і двома відділеннями. Є внутрішня кишеня на гумці для блокнотів, гаманця та інших дрібниць. Органайзер і ключниця в передньому відділенні. На передній панелі розмістилися 2 кишені з вентиляцією, куди вміщується змінне взуття.
 5. Рюкзак Kite K19-917L. Речі в нього упаковуються зверху і закриваються за допомогою клапана на магніті. В основному відділенні є відкрита кишеня, гумка для пляшки з водою і сітчаста кишеня на блискавці для дрібниць. Для великих речей спереду передбачена одна велика кишеня. Є відділення для ноутбука і планшета в спинці рюкзака. Нижня кишеня призначена для спортивного взуття. Бічні кріплення для розширення та утягування ще й прикрашають рюкзак, роблячи його яскравим і стильним аксесуаром.

Всі моделі виготовлені з міцного поліестеру і пройшли складні тести на зносостійкість і розриви.

Вибирайте ваш міський рюкзак для спорту Kite — місткий і функціональний. І нехай він стане для вас ідеальним супутником для заміських подорожей і активного відпочинку.