НЕшкідливі поради: як вибрати якісний термос до школи

termos

Досить дати дитині з собою до школи смачний гарячий чай з печивом, і можна вже не турбуватися, що вона буде цілий день голодна. Особливо якщо в школі 7-8 уроків, після занять чекають гуртки, а заскочити пообідати додому просто не вистачає часу.

За результатами численних опитувань серед батьків на запитання, чи бере їхня дитина до школи їжу, відповідають “так” понад 55% респондентів. Тема актуальна, тому сьогодні розберемо, який термос найкраще підходить для школяра.

Технічні характеристики

Матеріал колби. Який термос краще: зі скляною колбою або із нержавіючої сталі? Суперечки серед користувачів не вщухають. У Kite всі термоси та термокружки виконані зі сталі AISI 304. Її хімічний склад і властивості роблять її найбільш придатною для застосування в харчовій промисловості. Матеріал безпечний і рекомендований для вживання дітям.

Інша причина, чому рекомендується зупинитися на сталевій колбі — безпека. Діти спритні та часто бешкетують. Вони кидають речі на підлогу разом з рюкзаком, тому завжди є ризик, що скло в колбі трісне.

Температурний режим. Якісний термос тримає окріп від 12 годин. Такі моделі випускають для мандрівників. Коштують вони, як космічний апарат, — дуже дорого. Для школи достатнім вважається збереження тепла і холоду від 6 годин. Дитячі термоси та термокружки Kite повністю відповідають даній вимозі. Навіть після 7 уроків чай буде гарячим і смачним.

Розмір. Найпопулярнішими "дорослими" розмірами термосів вважаються 1-літрові. Для школи ж оптимальним вважається об'єм 350-400 мл. Цього достатньо, щоб перекусити та не перевантажувати й без того важкий рюкзак.

Напої. Термос підходить не тільки для чаю, але і для інших напоїв: вода, сік, компот, морс. Можна зберігати як гарячу, так і холодну рідину.

Приємні деталі. Кожен термос для школяра оснащений кришкою-чашкою. Вона не нагрівається від гарячого вмісту і береже ніжні долоньки дітей від опіків. Є моделі, оснащені карабіном. Їх зручно пристібати до рюкзака або на пояс під час прогулянок.

Як доглядати за термосом

Вкрай не рекомендується залишати термос немитим, навіть якщо там був чай без цукру. Через якийсь час утворюється щільний наліт на стінках колби, який буде вбирати запахи. Та й виглядає це не естетично. Термос для школяра досить помити теплою водою із засобами для миття посуду і йоржиком з м'яким ворсом.

І наостанок розповімо маленьку хитрість, як зберегти тепло в термосі максимально довго. Попередньо налийте всередину окріп, вилийте і потім вже заливайте приготований напій.

Скористайтеся нашими порадами щодо вибору термоса до школу для вашої дитини. Нехай вчиться добре, а Kite подбає про комфорт під час навчання.