По одягу зустрічають, по розуму проводжають. Або чому варто вибрати рюкзак KITE SMART

«Хочууу з кииицькоююю! Купиии з Бамблбіііі!» Похід з дитиною за рюкзаком часто закінчується тим, що ми на перше місце ставимо зовнішній вигляд ранця. Але рюкзак для першокласника — більше, ніж засіб для переносу підручників і зошитів. Він відповідає за поставу, здоров'я. І що там приховувати — іноді бере участь в «баталіях» на перерві, «випадково» падає в калюжу і допомагає скотитися з гірки.

Тому головне при виборі рюкзака — це безпека і якість. Рюкзаку SMART в цьому немає рівних. І ось чому:

Рюкзак схвалений німецьким інститутом здоров'я і ергономіки (IRG)

А це означає, що ранець мінімізує навантаження на хребет дитини. Для цього в рюкзаку передбачені:

 • Ортопедична спинка Ergo back з «дихаючими» подушечками. Подушечки розташовуються уздовж хребта, повторюючи його природну форму.
 • Анатомічні лямки правильної S-подібної форми. Вони повторюють вигин плеча, що не натирають і не впиваються в шкіру, регулюються по довжині.
 • Нагрудний і поясний ремені, сприяють щільному прилягання рюкзака до спини, допомагають правильно розподілити вагу і зменшити навантаження на хребет.
 • Рюкзак має відділення з внутрішніми роздільниками і подвійною системою фіксації. Це правильно організовує простір в рюкзаку і зберігає баланс тіла в русі. З таким рюкзаком можна носитися і стрибати, при цьому центр тяжіння не зміститься. А значить, спина дитини — в безпеці.

Надміцний матеріал

Для рюкзака моделі 720 використаний гладкий нейлон, а для 702 моделі — нейлон, прошитий армованою ниткою. Обидва матеріали пройшли тести на зносостійкість і розриви, легко чистяться простими вологими серветками. Рюкзак залишиться таким же яскравим, як і в день покупки. А спеціальне водовідштовхувальне напилення всередині і зовні робить рюкзак водонепроникним. Калюжі, маршрутки, гірки — рюкзак все стійко винесе і вірно прослужить всю початкову школу.

А що ж всередині?

 • 1 основне містке відділення. У ньому зручно носити підручники, альбом для малювання, папку для уроків праці, зошити. Для ще більшої зручності передбачено роздільник і широка гумка.
 • Передня кишеня. Для учнівського, проїзного та інших дрібниць.
 • Кишеня-органайзер. Для ручок, олівців та іншого канцелярського приладдя. Доповнено ключницею.
 • 2 кишені з боків — щоб взяти з собою пляшечку для води, пенал на липучці.

Важливі дрібниці

 • Ущільнене прогумоване дно — сміливо ставте рюкзак на будь-які поверхні.
 • Світловідбиваючі елементи з усіх боків рюкзака. А це безпека при переході через проїжджу частину, та й взагалі на дорозі.
 • Ергономічна прогумована ручка і ручка-петля. Адже рюкзак дитина носить не тільки за плечима. У транспорті доводиться знімати. У школі — вішати на гачок парти.
 • Якісна фурнітура — надійні блискавки легко відкриваються. Вжик-вжик! І так 10 000 разів! Приблизно стільки раз школяр використовує застібку за 4 роки навчання. Міцні фіксатори дитина з легкістю застебне сама.

Зовсім НЕ дрібниці

Аксессуары из этой же серии сэкономят массу времени и нервов на их подбор. При этом качество материала и исполнение — тоже на высоте.

 • Пенал Kite Smart збереже порядок в рюкзаку і допоможе компактно розмістити все канцелярське приладдя — ручки, олівці, ножиці, клей та ін. Липучка надійно фіксує пенал до рюкзака.
 • Сумка для взуття Kite Smart — відмінне рішення, щоб носити на уроки фізкультури і спортивні секції змінне взуття та одяг окремо від інших речей.

Ну і, власне, про «одяг».

Так, зовнішній вигляд рюкзаків SMART більш лаконічний, ніж у інших рюкзаків для початкової школи. Але це перевага, а не недолік. Як показує практика, дитина часто змінює свої вподобання. А однотонний рюкзак ніколи не набридне. Тим більше, що зовнішній вигляд можна змінювати за допомогою значків, які передбачені в комплекті.

Головне, щоб костюмчик сидів

А рюкзак — і поготів! Тому зверніть увагу, що шкільний рюкзак SMART представлений в двох розмірах:

 • K19-720S — для дітей зростом 115-130 см.
 • K19-702M — для хлопчиків і дівчаток зростом 130-145 см.

Впевнені, коли у вашої дитини запитають: «Який твій улюблений ПРЕДМЕТ в школі?» Вона відповість: «РЮКЗАК SMART!»