Шкільні рюкзаки ™Kite отримали міжнародний знак якості IGR від німецького Інституту здоров'я та ергономіки

* 501 Моделі, 531, 700, 706 і Smart (702 і 720) сертифіковані німецьким Інститутом здоров'я та ергономіки IGR.

За результатами дослідження Східно-Європейської асоціації ортопедів (EastEuropeanOrthopaedicAssociation, EEOA) в Україні спостерігається жахлива статистика дитячого сколіозу. Проблеми зі спиною є у 23% дітей. Даний показник збільшується щороку і є найвищим серед країн Східної Європи.

Для профілактики захворювання українським підрозділом EEOA рекомендовано:

  1. Щорічно проводити обстеження у дитячого ортопеда.
  2. Регулярно займатися спортом, навіть якщо це звичайні піші прогулянки.
  3. Носити тільки сертифікований ортопедичний рюкзак.

Кайт тримає високу планку надійного виробника рюкзаків для дітей від 3-х років. Бренд розробляє ортопедичні ранці з запатентованими спинками Ergo Kids, Ergo Back и Ergo Teens. Всі вони відповідають суворим вимогам і стандартам безпеки для дитини, незалежно від типу.

У липні 2019 року бренд Kite було успішно сертифіковано німецьким Інститутом здоров'я і ергономіки IGR. Ключові моделі шкільних рюкзаків 501, 531, 700, 706 і Smart (702 і 720) пройшли складне багатоступінчасте тестування IGR, де суворо оцінювалися такі параметри:

  1. Безпека. М'які подушечки уздовж хребта для підтримки незміцнілих м'язів дитячої спини.
  2. Функціонал основного відділення. Внутрішні роздільники допомагають надійно зафіксувати важкі підручники ближче до спинки рюкзака. Таким чином дитина не відчуває навантаження при бігу і ходьбі.
  3. “Дихаюча спинка". Під спеціальною тканиною спина дитини не потіє навіть в жаркий день.
  4. Грамотний розподіл навантаження. Правильні S-подібні лямки, нагрудні і поясні ремені забезпечують щільне прилягання рюкзака до спини. Це дозволяє рівномірно розподіляти вагу по хребту.
  5. Легка вага. Порожній рюкзак не повинен важити більше 1 кг.
  6. Ущільнене дно. Захист від провисання під вагою шкільного приладдя.

Система сертифікації IGR є еталоном німецької якості та безпеки продукції. Маркування гарантує, що даний продукт відповідає заявленим ергономічним характеристикам, а сам сертифікат IGR отримав міжнародне визнання далеко за межами Німеччини і ЄС. На продукції, схваленій інститутом IGR, покупець обов'язково знайде фірмову бирку міжнародного зразка.

Ергономічні ортопедичні рюкзаки є справжніми помічниками для збереження правильної постави у школярів. Батьки оцінюють наявність сертифіката IGR, як один з важливих чинників в прийнятті рішення про покупку.

Обов'язково звертайте увагу на сертифіковані моделі і будьте здорові.

 

 

* Фірмова бирка німецького Інституту здоров'я та ергономіки IGR