Як незвично зустріти Новий рік: дивовижні традиції країн світу

Як незвично зустріти Новий рік: дивовижні традиції країн світу

Знову зустрічаєте Новий рік вдома з мискою салату Олів'є і перед телевізором? Традиція гарна, але ж у світі є стільки всього цікавого. Ми вирішили зробити невелике дослідження, як весело і по-особливому провести новорічну ніч.

У пошуках оригінальних ідей подивилися, які незвичні традиції та подарунки існують серед народів інших країн світу. Виявляється, є звичаї, про які ми навіть і не підозрювали. Ділимося з вами набутою інформацією. Раптом вона надихне вас на ідею, як цікаво зустріти Новий рік.

1. В Італії в новорічну ніч жителі країни надягають щось червоне. Так що цілком собі можливо побачити поліцейського з червоним годинником на руці або офіціанта в червоних шкарпетках. Ну що ж, в Kite теж є червоні аксесуари. Наприклад, одягніть червоний рюкзак і сміливо вирушайте святкувати на ялинку на головній площі вашого міста.

2. В Естонії заведено зустрічати Новий рік в сауні, щоб очистити себе від усіх бід і турбот. Звичайно, далеко не всі наслідують цю традицію, але, погодьтеся, вона чудова. Якщо ви вирішите влаштувати собі Новий рік по-естонськи, захопіть в сауну термос з ароматним чаєм. Він відновить сили та додасть бадьорості.

3. В Іспанії розважаються по-своєму. Тут є традиція з'їдати по 1 виноградині під бій курантів. Разом на тарілку викладається 12 штук соковитих ягід. А так як багато хто зустрічає Новий рік на вулиці, то беруть головний атрибут новорічної ночі з собою. Що ж, пропонуємо влаштувати іспанську зустріч Нового року. Для цього візьміть ударостійкий посуд з бамбука, покладіть в нього гроно винограду і вирушайте на ялинку. Краще взяти трохи більше ягід. Раптом зустрінете веселу компанію і вам захочеться кого-небудь пригостити?

4. Традиції Перу здадуться нам дуже дивними. Дівчата з настанням ночі беруть в руки прутик і відправляються шукати собі нареченого. Їм виявиться той парубок, якому буде запропоновано взятися за прутик, і він погодиться. Хлопці ж розважаються трохи інакше. Той, хто в новорічну ніч обійде весь свій квартал з валізою (можна з рюкзаком), поїде у подорож, про яку мріяв. Так куди там ви хотіли полетіти?

5. Замикають п'ятірку незвичайних зустрічей Нового року традиції Японії. У Країні сонця що сходить опівночі дзвонять дзвони — 108 разів. Кожен удар символізує людську ваду. Взагалі-то, японці вважають, що вад всього 6: легковажність, дурість, жадібність, злість, заздрість і нерішучість. Але кожна з неї має ще 18 відтінків. Ось у сукупності й виходить 108 ударів.

Є ще одна цікава особливість. Під Новий рік у них заведено дарувати близьким і друзям листівки із зображенням тварини — символу майбутнього року. В цьому році це миша. Пропонуємо приєднатися до традиції. Намалюйте з дитиною фарбою або олівцями чарівну мишку. Впевнені, вона точно принесе удачу в майбутньому році.