Як вибрати ланчбокс для здорового перекусу

Як вибрати ланчбокс для здорового перекусу

Навіщо кожен раз переживати, поїла дитина в школі або знову в їдальні була ненависна вівсянка на воді. Просто покладіть смачну, здорову і улюблену їжу в ланчбокс і спокійно відправляйте на навчання. До того ж, перекус в школі — це не просто можливість вгамувати голод. Це ще й відмінний спосіб поспілкуватися з однокласниками та стати ближче до колективу.

Великий вибір в лінійці ланчбоксів Kite дозволить підібрати потрібну модель, яка ідеально підійде вашій дитині по дизайну, обсягу і наповненню.

Як влаштовані ланчбоксы

Це ємності з харчового пластику різного об'єму і функціональності. Вони відрізняються між собою наповненням і зовнішнім виглядом. У моделях Kite можна знайти улюблених героїв мультфільмів, зображених на кришці контейнера. Цікаво буде підібрати ланчбокс в одному дизайні з канцелярією: Hello Kitty, Hot Wheels, Jolliers, Lovely Sophie, My Little Pony, Transformers. Такий стильний набір обов'язково сподобається школяреві.

Розберемо ланчбокс детально:

1. Матеріал. Одним з найбільших острахів батьків є переживання про здоров'я дитини. Всі ланчбокси Kite виконані з харчового пластику стійкого до падіння. Це повноцінна альтернатива склу. Якщо ємність впаде на підлогу, то не розіб'ється і дитина не пораниться, а речовини, що входять до складу, безпечні і не потрапляють в їжу.

2. Обсяг. Діти активно ростуть. Чим старше стають, тим більша порція для перекусу. Для першокласників вибирайте невеликі ланчбоксы на 420 мл. Дітям старше підійде обсяг у 860 мл. В нього поміститься їжа на 2 перекуси, коли багато уроків в школі, є додаткові заняття в гуртках, а зайти додому пообідати немає ніякої можливості.

3. Наповнення. Всередині ланчбокс може бути:

Дієтологи радять давати дитині в школу просту і корисну їжу. Що це може бути: яблуко, банан, сухофрукти, бутерброд зі скибочками м'яса або рибки, домашня випічка і хлібці.

4. Температурний режим. Ланчбокси Kite можна безпечно використовувати в мікрохвильовій печі, не закриваючи кришку. Підходить для зберігання їжі в холодильнику.

5. Кришка. Щільно прилягає до контейнера, виключає проливання або висипання.

Здоров'я і успіхи в навчанні безпосередньо залежать від правильного харчування. Фахівці Kite радять: збираючи їжу в ланчбокс, залучайте до цієї справи дитину. Не лінуйтеся пояснювати, чому був зроблений саме такий вибір продуктів. Так ви з дитинства сформуєте звичку їсти не тільки смачну, але і корисну їжу.