Як зібрати першокласника до школи і не розоритися на канцтоварах

Не хочемо вас засмучувати, але 1 вересня вже не за горами. Як зібрати дитину до школи і не розоритися на канцелярському приладді? Kite знає і охоче ділиться лайфхаками.

Що треба зробити перед покупкою канцтоварів

1. Провести інвентаризацію

Проведіть «ревізію» канцелярії у себе вдома. Ви точно знайдете прості олівці, точилки та багато іншого в відмінному стані.

2. Бути в курсі

Поцікавтеся повним переліком того, що потрібно. Може виявитися, що батьківський комітет взяв на себе купівлю обкладинок для книг. А вчитель озвучив вимоги про те, що щоденники у всіх в класі повинні бути однаковими, а зошити мають бути обгорнуті білим папером, щоб не відволікати малюків кольоровими обкладинками. Ось вам і стаття економії — тоді зошити можуть бути найпростіші, дешевші. А обкладинки та щоденник купувати не потрібно, щоб не вийшла подвійна стаття витрат.

3. Скласти список покупок і взяти тільки найнеобхідніше

Список покупок не раз вас рятував від зайвих витрат в продуктовому, правда? З канцелярією цей лайфхак теж діє. У серпні можна не купувати все, що потрібно дитині протягом року. Цілком вистачить канцтоварів на перше півріччя, а потім докупити за необхідністю. Причому, часом, навіть вигідніше, ніж в «гарячий» сезон.

Приблизний перелік канцелярії для першокласника виглядає так:

На чому економити не варто

  1. Пенал, папка для уроків праці  і папка для зошитів. Це речі, які школяр буде активно використовувати весь навчальний рік, а значить, якість повинна бути на висоті.
  2. Олівці та фломастери Дешеві занадто швидко зіпсуються, і вам доведеться докуповувати, а це — зайві витрати.
  3. Зошити. Обкладинки обкладинками, але звертайте увагу на те, що всередині. Листи не повинні бути сліпуче-білими або занадто жовтими. Вибирайте зошити з чіткими лініями, і щільними сторінками. Інакше страждає зір і почерк дитини.

Ще одна порада для для економії часу

Хороший варіант економії часу (і грошей, до речі, — теж) — це покупка пенала з наповненням. Ми вже подбали і вклали в пенал все найнеобхідніше.

Що ще обов'язково варто купити

Ланчбокс і пляшечка для води. Вода з собою завжди повинна бути. Першокласник ганяє на перервах, як молекула броунівського руху і постійно хоче пити. Багаторазова пляшечка — це зручно і безпечно. Про необхідність перекусів, ви, як турботлива мама, прекрасно і без нас знаєте. Пакетики і кульочки — не варіант для першокласника. Щоб бутерброди не змішалися з зошитами, беріть ланчбокс,  не пошкодуєте.