Які папки потрібні в початкову школу

Які папки потрібні в початкову школу

Канцтовари в рюкзаку знаходяться в порядку, зошити окремо, приладдя для малювання окремо і матеріали для праці не розкидані по всіх відділеннях? Таке можливо, якщо привчити дитину користуватися папками. Розповісти і показати, як це зручно, коли все знаходиться на своїх місцях. Розвинути в дитині системність і акуратність.

В канцелярії Kite великий вибір яскравих канцтоварів до школи. Дітям обов'язково сподобаються гарні папки з зображеннями, і вони із задоволенням будуть сортувати шкільне приладдя. Цей гайд допоможе вам ознайомитися з функціоналом папок. Зрозуміти, чим вони відрізняються між собою, і чому для кожного уроку потрібна своя окрема модель.

Як вибрати папку для зошитів

Охайні зошити не тільки всередині, а й зовні, показують обличчя учня. Важливо з першого класу привчати дитину дбайливо поводитися зі шкільним приладдям. Батькам перед покупкою папки для зошитів необхідно орієнтуватися на наступні критерії вибору.

  1. Розмір. Він повинен бути трохи більше, ніж формат зошитів і щоденника для школярів (В5). Тоді зручно виймати-класти канцтовари. В папку повинно вміщуватися мінімум 10 зошитів по 12 аркушів.
  2. Матеріал виготовлення. Обкладинка може бути м'якою з пластика або твердою з щільного картону. Для першокласників більше підійде другий варіант для більш дбайливого зберігання приладдя.
  3. Способи фіксації. Вміст папок для зошитів Kite фіксує кольорова резинка. Вона набагато практичніше у використанні. Кнопку дитині складно застібнути, а липучка непридатна до використання вже через місяць.
  4. Забарвлення. Яскраві сучасні принти виглядають особливо виграшно і "запрошують" скористатися папкою, а не залишати її в столі в найвіддаленому кутку ящика.
  5. Додаткові властивості. На внутрішній стороні папки Kite в твердій обкладинці розташовані таблиця множення, одиниці виміру і розклад уроків. Погодьтеся, це зручно і завжди під рукою.

Як вибрати папку для уроків праці першокласнику

Уроки праці — одні з улюблених у дітей. Можна відволіктися від нудних предметів і проявити свою творчу жилку. Одне турбує батьків: необхідно носити з собою велику кількість матеріалів: папір, картон, ножиці , клей, пластилін і ще безліч різного канцелярського приладдя. Навести порядок в рюкзаку і тримати все в одному місці допоможе папка для праці для першокласника.

Критерії вибору папки для праці від бренду Kite.

  1. Розмір. Формат А4 для кольорового паперу і картону. Ширина корінця мінімум 20 мм.
  2. Зручність організації простору. У папках для праці повинні бути передбачені гумки-держателі і малюнки-підказки для розміщення основних інструментів. Круто, коли кожен предмет закріплений і не бовтається всередині.
  3. Забарвлення. Папки Kite не тільки зручні і функціональні, але ще і красиві. Від принтів з улюбленими мультяшними героями будуть у захваті і дівчата, і хлопці. Для школярів початкових класів можна підібрати варіанти з зображенням персонажів з відомих мультфільмів, а для дітей старшого віку — з красивим малюнком.

Купуючи папки для зошитів і праці, ви забезпечуєте максимальне збереження і акуратне використання шкільного приладдя вашої дитини. Повірте, це не надмірність, а дійсно важливий і потрібний аксесуар для навчання. І найприємніше, що в Kite можна зібрати цілу колекцію канцтоварів в одному стилі: Transformers,Hot Wheels, Jolliers, My Little Pony,Hello Kitty.