Остерігайтесь підробок!

Остерігайтесь підробок. Купуйте тільки оригінальний Kite!

Рюкзаки Кite створюються вже більше десятиліття. Команда розробників працює над якістю та безпечністю рюкзаків. Тому шкільні та повсякденні моделі мають запатентовані ортопедичні спинки Ergo Kids, Ergo Back, Ergo Flex, Ergo Teens та Air Comfort. Конструктори та дизайнери бренду Kite постійно працюють над поліпшенням функціоналу рюкзаків, вдосконалюють спинку і лямки, роблячи їх безпечними для навантажень на хребет, підвищують надійність швів, вибирають кращі тканини та фурнітуру, розробляють актуальні сучасні дизайни.

Не секрет, що популярні торгові марки, які завдяки інвестиціям у розробку продукту створюють привабливі товари, рано чи пізно починають підробляти. Бренд Kite - не виняток. На ринку стали з'являтися копії та підробки популярних моделей рюкзаків Kite. З метою захисту інтересів наших покупців, і зокрема батьків, які довіряють нам здоров'я своїх дітей, ми реалізуємо Програму Авторизованих роздрібних продавців. Оригінальна продукція Кite продається виключно через них.

Всі Авторизовані роздрібні продавці мають сертифікат з унікальним номером: магазини, інтернет-магазини, відділи в торгових центрах, підприємці, що мають торгові точки на ринках, що дають оголошення на торгових майданчиках і майданчиках оголошень в Інтернет. Тільки Авторизовані продавці гарантують 100% оригінальність продукції Kite!

Як захистити себе від купівлі підробки

Перед купівлею рюкзака ТМ Kite обов'язково просіть надати вам Сертифікат, на якому повинен бути вказаний унікальний номер і вписано назву торгової точки. Звертайте увагу на ціну продукції - якщо вона підозріло низька, то ви можете мати справу з шахраєм, особливо, якщо вам пропонують дешевий рюкзак на популярних торгових майданчиках оголошень. Якщо у вас виникли сумніви щодо доброчесності продавця, вивчіть запропонований список авторизованих точок продажів на даному сайті.

Неавторизовані інтернет-магазини

Звертаємо Вашу увагу на те, що інтернет-магазини:

 1. neposeda.co.ua
 2. Інтернет-магазин "Непоседа-игрушки" на kidstaff.com.ua
 3. Інтернет-магазин "Obuvo4ka" на prom.ua
 4. Продавець "Shopik" на kidstaff.com.ua
 5. kievopt.com.ua
 6. mickeymouse.com.ua
 7. girafka.prom.ua
 8. shopkinder.com.ua
 9. Продавець "Валентина (https://detskigorod.olx.ua)" на olx.ua
 10. Продавец "EVA-SHOP" на kidstaff.com.ua
 11. Продавец "KITE-KITE" на kidstaff.com.ua
 12. Продавец "olga55511" на kidstaff.com.ua
 13. Продавец "Эвелин16" на kidstaff.com.ua
 14. Продавец "Tanya М" на kidstaff.com.ua
 15. Продавец "Евгения (https://UnicornStyle.olx.ua)" на olx.ua

- не є авторизованими точками продажу товарів ТМ Kite, що визначає високі ризики купівлі підробок і не може гарантувати якість та безпечність товарів ТМ Kite, пропонованих до продажу. Зараз вживаються заходи щодо усунення торгівлі контрафактною продукцією цими продавцями.

Будьте уважні та обережні.

Як відрізнити оригінал від підробки

Щоб визначити справжність продукції, звертайте увагу на такі деталі:

Всі рюкзаки ТМ Kite продаються з оригінальною биркою.

Приклад оригінальної бирки

Бирка рюкзаків-підробок

У більшості рюкзаків ТМ Kite підкладка задрукована логотипом Kite або логотипом ліцензії, в якій представлений рюкзак, наприклад, Hello Kitty.

Приклад оригінальної підкладки

Підкладка в рюкзаках-підробках

На відміну від підробок, оригінальні рюкзаки Kite мають додаткові брендовані деталі (нашивки на спинці або фронтальній частині, вставки, застібки, бігунки блискавок і т.і.)

Виробник, який підробляє рюкзаки Kite, використовує дизайни колекцій попередніх років. При цьому якість рюкзаків (тканина, фурнітура, друк малюнку, якість прострочки) не йде ні в яке порівняння з оригінальними рюкзаками. Купуючи підробку, ви не отримаєте ту якість, за яку покупці цінують рюкзаки Kite.

Приклади рюкзаків-підробок
 

Ми дбаємо про те, щоб ви купували оригінальний Kite і залишалися задоволені якістю.

Рюкзак ТМ Кite забезпечить здорову поставу вашої дитини, буде зручним, функціональним, прослужить не один рік і кожен день буде дарувати радість своєму власникові. Купуючи продукцію Kite за ціною, значно нижчою представленої на нашому інтернет-ресурсі, ви піддаєте себе ризику придбання контрафакту.

Рекомендуємо купувати продукцію у наших партнерів:

Бажаємо Вам приємного вибору та задоволення від покупок!