Остерігайтесь підробок!

Якщо вам продають «Мерседес» за ціною «Жигулів»,
переконайтеся, чи не продають вам насправді «Жигулі»

Рюкзаки ТМ Кite вже більше 10 років представлені на ринку України. Щорічно сотні тисяч школярів відправляються у школу з рюкзаками ТМ Кite, а це означає, що стільки ж батьків довіряють торговій марці. Для нас це дуже важливо і відповідально. Адже купуючи рюкзаки ТМ Kite, батьки довіряють нам не просто підручники, зошити та письмове приладдя, а здоров'я і безпеку своїх дітей.

Кількість прихильників ТМ Kite зростає щороку, і ця прихильність закономірна. Протягом багатьох років конструктори та дизайнери ТМ Kite працюють над поліпшенням функціоналу рюкзаків і ранців, вдосконалюють спинку і лямки, роблять їх ортопедичними і безпечними для навантажень на хребет, підвищують надійність швів, обирають кращі тканини та фурнітуру, розробляють актуальні сучасні дизайни.

Незмінно, торгові марки, які завдяки інвестиціям у розробку продукту створюють привабливі товари, рано чи пізно, починають підробляти. Масові підробки таких брендів, як Adidas, Levi "s, Ecco, продукції Apple, надзвичайно поширені, і виробники витрачають багато зусиль для захисту своїх покупців від товарів низької якості, які копіюють їх торгові марки.

ТМ Kite не виняток, і на ринку України стали з'являтися копії і підробки популярних моделей  Кite.

З метою захисту інтересів наших покупців, які довіряють нам здоров'я своїх дітей, ми реалізуємо Програму авторизованих роздрібних продавців. В Україні оригінальна продукція ТМ Кite продається виключно через них.

Кожен Авторизований роздрібний продавець має сертифікат "фото сертифіката" з унікальним номером. Для зручності покупців і більшої представленості рюкзаків Kite, в мережу авторизованих продавців входять звичайні магазини, відділи в торгових центрах, інтернет-магазини, підприємці, що мають торгові точки на ринках, продавці, що дають оголошення на торгових майданчиках і майданчиках оголошень в Інтернеті. Кожен з цих продавців має унікальний Сертифікат.

Перед тим як придбати рюкзак Kite обов'язково запитайте у продавця Сертифікат, на якому мають бути вказані унікальний номер і назва торгової точки. Звертайте увагу на ціну продукції, якщо вона підозріло низька, то ви можете мати справу з шахраєм, якщо Вам пропроунють дешевий рюкзак на торгівельних площадках об'яв. Якщо у вас виникли сумніви, щодо доброчесності продавця, вивчіть запропонований список авторизованих точок продажу на даному сайті (https://www.mykite.com.ua/uk/avtoryzovani-magazyny/avtoryzovani-internet-magazyny).

Не авторизовані інтернет-магазини

 Звертаємо Вашу увагу на те, що Інтернет – магазини:

all-service.com.ua
zapas.com.ua
ten-dance.net
namaro.com.ua
ranecshop.com.ua
veloigroboom.com
liga-kants.uaprom.net
shopkinder.com.ua

а також продавці на площадці kidstaff.com.ua: 
   

     liril
    fazan_Viktoriya
    Детский мир X

    tanusha_ve
    Виталий 1989
    lapulya_16
    Ева6
   Juvachka

    voody
    AdelaSHOP
    germano
    Mandarinka_Alinka
    olga55511
    Vrukzake
    Yulyanya-88
    валюша1983
   Марина Игрушки

Не є авторизованими торговими точками продажу товарів ТМ КІТЕ, що зумовлює високі ризики придбання підробок та не може гарантувати якість та безпечність товарів ТМ КІТЕ, що пропонуються до продажу. Наразі  вживаються заходи щодо недопущення торгівлі контрафактною продукцією цими продавцями.

Будьте уважні та обережні.

Наше головне завдання - забезпечити українських дітей якісним оригінальним продуктом. Рюкзак ТМ Кite подбає про здорову поставу вашої дитини, буде зручним, функціональним, прослужить не один рік і кожен день буде дарувати радість своєму власникові.
 

Приклади рюкзаків-підробок
 

Виробник, який підробляє рюкзаки Kite, використовує дизайни колекцій попередніх років. При цьому якість рюкзаків (тканина, фурнітура, друк, якість прострочки) не йде ні в яке порівняння з оригінальними рюкзаками. Купуючи підробку, ви не отримаєте ту якість, за яку покупці цінують рюкзаки Kite.
 

Як відрізнити справжній рюкзак Kite від підробки?
 

- - Усі рюкзаки ТМ Kite продаються з оригінальним ярликом.

                           
                      Оригінальний ярлик                                                               Ярлик рюкзаків-підробок

 - У більшості рюкзаків ТМ Kite підкладка з друком логотипу Kite або логотипу ліцензії, в якій представлено рюкзак, наприклад, Hello Kitty.

http://www.mykite.com.ua/sites/default/files/images/.jpg                                                  
Приклад оригінальної підкладки                              Підкладка в рюкзаках-підробках

- Як правило, рюкзаки Kite мають додаткові брендовані деталі (текстильні та гумові нашивки, ярлики та ін.)

Будьте уважні! Обирайте тільки оригінальні рюкзаки Kite!

Рекомендуємо купувати продукцію у наших партнерів:

- роздрібні магазини
- інтернет-магазини

Бажаємо Вам приємного вибору і задоволення від покупок!