Хобі та творчість

Товари для хобі і творчості Kite

Яка головна мета кожних батьків? Виховати гармонійну, успішну і щасливу людину, чи не так? І не останнє місце в гармонійному розвитку дитини займає творчість. У дитини, яка малює і ліпить з ранніх років, розвивається дрібна моторика, стимулюються інтелектуальний рівень та естетичне сприйняття.

Напрямків у творчості дуже багато і те, який же з них обрати, підкаже вам ваша дитина. Просто поспостерігайте, що їй більше подобається, пропонуючи різні варіанти. А ми підкажемо, як вибрати якісні та корисні товари для творчості.

За допомогою гуаші дитина навчиться змішувати фарби, і експериментуючи, отримувати нові кольори. Цей процес сприяє більш ранньому розвитку мовлення. Фарби гуашеві легко і рівномірно наносяться на папір, швидко сохнуть, мають насичені кольори і нейтральний запах. А головне, вони зроблені з натуральних компонентів і не містять шкідливих речовин. Для найменших спеціально створені пальчикові фарби. З їх допомогою в ігровій формі дитина пізнає навколишній світ, розвиває моторику рук і сприйняття кольорів. Гуаш і пальчикові фарби легко змиваються за допомогою звичайного мила і води.

З акварельними фарбами дитина також знайомиться у ранньому віці. Акварельні фарби Kite виготовлені з натуральних компонентів з додаванням бджолиного меду. Ні, їсти їх не можна. Але якщо дитина потягне до рота пензлик, вмочивши у таку фарбу, як це часто трапляється, батьки можуть не панікувати. Для зручності також варто купити стакан-непроливайку і фартух для творчості. І все це теж є у даному розділі.

Восковий пластилін охоче прийме і збереже потрібну форму в дитячих руках, адже він легко розминається і досить пластичний у використанні. Пластилін Kite не залишає жирних плям на поверхні і кольорових розводів на руках. Набори пластиліну представлені у коробках або пластикових боксах. Дуже зручні для дитини набори різнобарвного пластиліну, в які входять інструменти для ліплення. У пластикових боксах зручніше зберігати вміст, носити його з собою і підтримувати порядок у дитячій кімнаті.

Товари для хоббі і творчості Kite в яскравих упаковках з улюбленими героями популярних мультфільмів допоможуть дітям грати і розвиватися.