Канцелярія

 

Канцелярія Kite

 

Чи легко зібрати першокласника до школи? Ой, як нелегко! І справа не тільки у фінансовій стороні питання. Адже потрібно стільки всього! Зошити, лінійки, щоденник, обкладинки, набори для творчості та ще різне шкільне приладдя. Як все згадаєш? Щось не пропустити? Адже для дитини попереду стільки нового і хвилюючого, якщо ще переживати стане, що у нього в портфелі не повний комплект, то точно буде йому не до навчання.

А тому на цій сторінці ми зібрали для вас всю необхідну канцелярію. Ще краще - це вже готовий набір першокласника! Істотна економія часу, грошей і нервів для батьків і радість для дитини. В одному наборі ви знайдете все, що буде в вашому списку зі школи. І не потрібно бігати по різних магазинах!

Діти молодшого шкільного віку дуже люблять канцелярію, яку прикрашають герої улюблених мультсеріалів і коміксів. Так порадуйте їх! Тим більше, що компанія Kite приготувала стільки різних серій. Дівчаткам сподобаються Hello Kitty, My Little Pony, Winx fairy couture, Monster High та інші. А хлопчикам - Transformers, Adventure Time, FC Barcelona.

Вся канцелярія kite не тільки виглядає барвисто, але і виготовлена ​​якісно, ​​з урахуванням потреб і особливостей дітей. Так, кулькові ручки мають гумовий грип, щоб ще не натреновані пальці не ковзали. В альбомах для малювання листки легко перевертаються, альбом можна скласти навпіл, щоб вона розмістилася на парті. Гумки різних форм і розмірів відмінно стирають олівець без розводів, а в зошитах з щільнім білим папером буде писати легко і приємно.

На цій сторінці ви знайдете канцелярію не тільки для школярів, але і для дітей будь-якого віку. Кольорова крейда, щоб малювати на асфальті у дворі або будинку на грифельній дошці. Різні кольорові олівці і фарби для малювання з друзями або в гуртках з педагогами. Відмінні блокноти, де діти можуть вести свої, нехай і плутані, але дуже важливі для них записи. Настільні набори, кольоровий папір, картон - все це стане в нагоді не тільки для школи, а й для творчості вдома з батьками, старшими братами, сестрами або нянями.

Довірте свої турботи по підбору канцелярії Kite, і на одну головну біль у вас стане менше!