Про бренд KITE

Назва бренду Kite означає «повітряний змій». Це символ легкості, моменту щирої радості, устремління вгору і безмежної свободи... Коли за спиною рюкзак - все необхідне з вами, а ваші руки вільні. Коли немає ніяких обмежень, і здається, що за спиною крила, - усе стає можливим.

Свобода жити повним життям, піклуватися про себе та оточуючих, робити життя красивим, радісним і комфортним - ось те, що надихає нас при створенні рюкзаків Kite, і те, що ми хочемо передати нашим споживачам.

Вже більше десяти років створюється рюкзачна та канцелярська продукція Kite. Щороку ми представляємо нову колекцію, зіткану із сотень годин праці великої команди фахівців з ортопедії, дизайну, канцелярії, текстилю. І щоразу ми робимо це з трепетом, адже для нас важливо постійно покращувати наш продукт, знаходити все нові дизайнерські ідеї, щоб рюкзаки, шкільні ранці, сумки, пенали та канцелярія Kite відповідали потребам наших споживачів, допомагали робити життя кращим і знаходили відгук у їх серцях.

При створенні кожної колекції ми дотримуємося таких принципів:

Завжди на гребені модної хвилі

Життєрадісні, допитливі, сміливі, романтичні, яскраві, зухвалі, модні, активні, амбіційні - наші покупці різні, з різним стилем життя, але кожен з них може знайти «свій» рюкзак Kite.

Актуальні модні тенденції, різноманітність fashion-форм, трендові поєднання кольорів, різнофактурні тканини (поліестер, PU-шкіра, брезент, замша) і обробка, ефектні деталі, включаючи підкладку та застібки, оригінальні принти, ліцензійні зображення популярних героїв у дитячій продукції - це складові неповторних дизайнів Kite.

Турбота і комфорт

Ми розуміємо, що від будови шкільного рюкзака безпосередньо залежить здоров'я дитини. Дуже важливо мінімізувати навантаження на дитячий, ще не зміцнілий хребет, тому для шкільних рюкзаків Kite спеціально були створені запатентовані ортопедичні спинки. Ми вважаємо, що дорослим і підліткам також має бути зручно носити рюкзаки, незалежно від стилю, і це враховується нами в конструкції спинок і лямок. Усі рюкзаки та сумки Kite важать від 0,4 кг до 1 кг, а значить, в них можна скласти більше потрібних речей і не перевантажити спину.

Тільки якісні довговічні матеріали

Велика увага приділяється вибору тканин, які проходять складні тести на зносостійкість і розрив та завдяки цьому не втрачають свій зовнішній вигляд довгі роки. Ретельний підбір фурнітури дозволяє убезпечити покупців від поломок блискавок та застібок. Тому рюкзаки Kite навіть після тривалого активного використання збережуть акуратний вигляд і первинну функціональність.

Бренд Kite представляє текстильну колекцію за групами:

01City

Зручні міські рюкзаки зі спрощеним функціоналом. Легкі, надійні і, звичайно ж, ультрамодні. Оригінальні моделі з брезенту, фактурних тканин з різноманітною обробкою. Міські рюкзаки Kite розраховані для щоденного використання у міській метушні. Для милих дівчат і жінок Kite пропонує полегшені рюкзаки з м'яких тканин.
 

Детальніше

02Sport

Рюкзаки, призначені для цілеспрямованих і активних людей, які багато часу проводять в русі. У цій серії ви також знайдете зручні сумки для взуття - для відвідування тренувального залу, шкільних занять фізкультурою, басейну.
 

Детальніше

03Fashion

Вишукані модні рюкзаки, сумки та косметички. Трендова серія рюкзаків з еко-шкіри призначена для яскравих та ніжних дівчат, сміливих та стильних чоловіків. Це аксесуари, які завдяки різноманітності форм, модному поєднанню кольорів і фактур, стануть завершальним штрихом вашого образу. У колекції представлені унікальні дизайнерські серії текстилю для дівчат - Prima Maria і Gapchinska.
 

Детальніше

04Business

Рюкзаки бізнес-серії для амбітних студентів і ділових чоловіків.
Розширений функціонал рюкзаків цієї серії дозволить розмістити і систематизувати велику кількість гаджетів і аксесуарів. Такий рюкзак або сумка відмінно підходять не тільки для щоденного використання, а й для ділової поїздки, відрядження, подорожі. Велика увага тут приділяється ергономіці продукції, формі, якості тканин і фурнітури.
 

Детальніше

05Education

Колекція рюкзаків для навчання. Рюкзаки для дітей та підлітків оснащені анатомічними системами Ergo Kids, Ergo Teens і Air Comfort. Ортопедична спинка, анатомічні лямки правильної S-подібної форми, внутрішні роздільники для правильної організації внутрішнього простору, нагрудні ремені - забезпечують щільне прилягання рюкзака до спини, мінімізують тиск на плечі та хребет дитини, дарують відчуття комфорту і легкості. Якісні матеріали та фурнітура дозволяють зберегти зовнішній вигляд і функціональність тривалий час - рюкзаки Kite витримують те, що не витримують інші!
Улюблений герой на ранці дає дитині впевненість і внутрішній комфорт у школі. Бренд KITE співпрацює зі всесвітньо відомими компаніями, такими як The Walt Disney Company, Mattel, Hasbro, FC Juventus, FC Barcelona, Rainbow, Nickelodeon, Sanrio, UDC Licensing для того, щоб улюблені герої на шкільних портфелях, сумках, рюкзаках, пеналах, канцелярських товарах, надихали хлопчиків і дівчаток мріяти, навчатися, розвиватися, дружити, досягати нових звершень.
 

Детальніше

06Kids

Колекція рюкзаків і сумок для дошкільнят. Примірявши «дорослий» аксесуар, дитина має змогу відчути себе більш самостійною, організованою. Збираючись у дитячий садок або групу раннього розвитку, малюк охоче довірить рюкзаку Kite свої найцінніші речі. Крім того, це ще одна улюблена іграшка дитини, з якою вона не захоче розлучатися.
 

Детальніше