Про бренд KITE

Бренд Kite - це 11 років турботи про своїх споживачів - маленьких, юних і дорослих. Кожна нова колекція рюкзаків та канцтоварів Kite з'являється на світ після ретельних досліджень потреб і побажань покупців, це праця великої команди фахівців у текстилі, канцтоварах, дизайні, ортопедії. Щороку бренд Kite розробляє нову широку колекцію рюкзачної  та канцелярської продукції, що вражає своєю різноманіттям та функціональністю. У Kite ви обов'язково знайдете те, що шукали.

Одним з головних переваг рюкзаків Kite є бездоганна якість. Велика увага приділяється вибору тканин, які проходять складні тести на зносостійкість і розрив, завдяки чому вони не втрачають свій зовнішній вигляд довгі роки. Ретельний підбір фурнітури дозволяє забезпечити відсутність поломок блискавок і замків, продовжити термін служби продукції. 

Дошкільні рюкзаки
Колекція рюкзаків і сумок для самих маленьких шанувальників бренду Kite - яскрава, якісна і безпечна. Kite – це не тільки зручний рюкзак для дитини, але і ще одна улюблена іграшка, з якою вона не захоче розлучатися. Збираючись в дитячий садочок або групу раннього розвитку, малюк охоче довірить рюкзаку Kite свої найцінніші речі. 

Шкільні ранці
Всі шкільні рюкзаки, дитячі та підліткові (серії Junior, Style, Sport) оснащені анатомічними системами Ergo Kids, Ergo Teens і Air Comfort, що дозволяє мінімізувати навантаження на дитячий, ще не зміцнілий хребець. Ортопедична спинка, анатомічні лямки правильної S-подібної форми, внутрішні розділювачі для правильної організації внутрішнього простору, нагрудні ремені - забезпечують щільне прилягання рюкзака до спини, мінімізують тиск на плечі і хребет дитини, передбачають відчуття комфорту і легкості.

Для шанувальників популярних мультфільмів та іграшок Kite пропонує рюкзаки та канцтовари у всесвітньо відомих ліцензіях: My Little Pony, Hot Wheels, Hello Kitty, Transformers, Popcorn the Bear, Mia & Me, Winx fairy couture, Tank Domination. Шанувальникам спорту припадуть до душі ліцензійні зображення клубів Juventus і Barcelona; цінителям науки, природи і тварин - Animal Planet, Discovery, Rachael Hale; дівчатам - GAPCHINSKA, а яскравим і стильним хлопцям - Adventure Time

Міські рюкзаки
Зручні міські рюкзаки зі спрощеним функціоналом - легкі, надійні і, звичайно ж, ультрамодні. Тут ви зустрінете оригінальні моделі з брезенту, фактурних тканин з цікавою обробкою. Рюкзаки Kite Urban розраховані для щоденного активного міського життя. Для милих дівчат і жінок Kite пропонує колекцію ніжних рюкзаків з м'яких тканин та з полегшеною спинкою - Kite Beauty.

Бінес-рюкзаки
Бізнес-серія Kite & More cтане надійним помічником амбітним студентам і діловим чоловікам. Розширений функціонал рюкзаків цієї серії дозволить розмістити і систематизувати велику кількість гаджетів і аксесуарів. Такий рюкзак або сумка відмінно підійдуть не тільки для щоденного використання, а й для ділової поїздки, відрядження, подорожі. Велика увага тут приділяється ергономіці продукції, формі, якості тканин і фурнітури.

Трендові рюкзаки
Трендова жіноча серія Kite Dolce - оновлюється двічі на рік і несе в собі нові модні тенденції. Якщо ви вважаєте, що аксесуарів не буває багато, вам варто звернути увагу на рюкзаки і сумки цієї серії. Різноманітність fashion-форм, ідеально підібрані кольори, різнофактурні тканини та оздоблення, стильні аксесуари - підкреслять ваш вишуканий образ.

І ще один важливий момент - усі рюкзаки і сумки Kite важать від 0,4 кг до 1 кг, а значить ви зможете покласти в них все, що планували, і не перевантажити спину.  
Рюкзак - це дуже зручно, адже він звільняє руки для життя, дарує вам більше свободи і можливостей. Просто складіть все необхідне в свій Kite, надіньте його на плечі, відчуйте легкість, зручність, турботу - і скажіть Kite. You can fly!