Парасолі

 

Парасолі Kite

 

Є одна така народна прикмета: якщо взяв парасольку з собою, значить, дощу не буде, а якщо забув - неодмінно намокнеш. Напевно і ви таке помічали. А тому, якщо ви «За» хорошу погоду, завжди носіть його з собою. А якщо серйозно, то ця невелика, але дуже потрібна річ дійсно повинна бути, без перебільшення - у кожного.

Особливо це актуально для дітей. Кожна мама буде спокійна, знаючи, що дитина в осінню непередбачувану погоду пішла в школу з парасолькою. Для дитини буде зручна парасолька тростина. Оскільки він має міцну конструкцію і не вивертається навиворіт від пориву вітру. І, звичайно ж, це повинна бути дитяча парасолька! Не з батьковим же чорним йому йти, або з бабусиним в квіточку.

В дитячих парасольках фахівець - компанія Kite! Вона пропонує парасольки невеликих розмірів, але з досить об'ємним куполом, щоб дитина могла повністю сховатися від негоди. А вже, які яскраві і красиві ці парасольки! Подивіться, для дівчаток ви можете вибрати популярні серії My Little Pony, Popcorn the Bear, GAPCHINSKA. А хлопчикам напевно сподобаються Transformers і інші персонажі мультфільмів і коміксів.

Водостійкий поліестер не пропустить і краплі дощу! А за загнуту пластикову ручку буде зручно триматися. Легко розкривати і закривати, не складно носити з собою. І що найважливіше - з такою парасолькою дитина буде рада дощу, адже недарма кажуть, що всі, у кого є парасолька, схвалюють кругообіг води в природі. Якщо ви не знаєте, що подарувати племіннику, хрещенику, доньці або її подружці - купити парасольку від Kite буде гарною ідеєю! Ці яскраві аксесуари доповнять їх образ і стануть вірними супутниками в негоду.