Пенали

Пенали Kite

Пера для письма раніше були дуже цінні, а тому, щоб вони не губились, придумали спеціальні футляри. Це і були попередники сучасних пеналів. Зараз пенали виконують схожу функцію, тільки тепер вони зроблені з сучасних матеріалів і пристосовані вже не для пір'я, а для ручок, маркерів, олівців, гумок, точилок, ножиць, клею, коректора та іншого канцелярського приладдя.

Перший пенал у хлопчиків та дівчаток з'являється в дошкільному віці або у першому класі, як правило, це пенал-книжка, де вміст закріплюється гумками. Старшокласники і студенти також користуються пеналами, але вже іншої форми і дизайну, дівчата використовують пенали і в якості косметичок. Завдяки пеналам письмове приладдя та інші дрібниці не губляться і не бруднять рюкзак.

Бренд Kite пропонує різні види пеналів для школи, занять творчістю та повсякденного використання. Пенали Kite для молодших школярів виготовлені з міцного поліестеру, мають 1 або 2 відвороти, гумки для фіксації канцелярського приладдя, яскраві ліцензійні зображення. Улюблені герої My Little Pony, Hot Wheels, Hello Kitty, Transformers, Popcorn the Bear, Winx fairy couture, Elena of Avalor, Minnie, Paw Patrol, Princess, Regal Academy, Shimmer & Shine на пеналах Kite зроблять процес навчання і збирання до школи приємнішим і радіснішим. Ліцензійні серії шкільних пеналів Kite для хлопчиків і дівчаток перегукуються з дизайнами рюкзаків та сумок для взуття, тому можна зібрати цілий комплект в одному улюбленому стилі.

Для старших школярів підійдуть м'які пенали Kite різноманітної форми. Всі матеріали пройшли тести на зносостійкість, замки-блискавки легко і плавно відкриваються, принти не вигоряють на сонці. Пенали-косметички з янголятами від GAPCHINSKA та казковими персонажами Prima Maria підійдуть ніжним і витонченим дівчатам. Також для маленьких і дорослих художників в асортименті Kite є спеціальні пенали для пензликів з міцного прозорого матеріалу, який легко миється. В такому пеналі можна спокійно розміщувати вологі пензлі після уроків малювання і не боятися забруднити ні пенал, ні рюкзак.