Рюкзаки

Рюкзаки Kite

Людина давним-давно зрозуміла, що речі набагато легше і зручніше носити за спиною, а не в руках. А тому і перший рюкзак з'явився на зорі людства. Сьогодні ця річ давно перестала бути атрибутом тільки для мандрівника. Адже сучасній людині звільнити руки потрібно не менше, ніж древній. Правда, не для списа, а для гаджета. Але, мова не про це. Йтиметься про те, чому рюкзаки Kite - не тільки для школярів, але і для людей будь-якого віку і стилю життя.

Рюкзак - це модно. Вже кілька сезонів поспіль рюкзаки є знаковим атрибутом у колекціях провідних модних брендів, про рюкзаки пишуть Vogue і Esquire. Стильний рюкзак Kite доречний з діловим одягом, з casual-стилем і навіть із вишуканим вечірнім образом. Для бренду Kite розробляються як власні оригінальні дизайни, так і дизайни з використанням ліцензійних зображень відомих світових компаній The Walt Disney Company, Mattel, Hasbro, FC Juventus, FC Barcelona, Rainbow, Nickelodeon, Sanrio, UDC Licensing.

Рюкзак - це зручно. Сучасна активна молодь та дорослі все частіше обирають рюкзаки. В них можна вмістити усі необхідні речі та гаджети, при цьому рівномірно розподілити навантаження на плечі і звільнити руки. З рюкзаком на плечах зручно рухатися у міській метушні та на прогулянці за містом. Зручна спинка, широкі лямки правильної форми та невелика вага рюкзаків Kite дарують легкість, а продумані відділення - дозволяють акуратно і компактно розмістити вміст рюкзака. Особлива увага приділяється будові шкільних рюкзаків, так як вона безпосередньо впливає на поставу і здоров'я дитини.

Рюкзак - це надійно. Команда, яка невтомно працює над створенням продукції Kite, проти компромісів між естетикою і довговічністю. Рюкзак повинен бути і гарним, і надійним. Шкільні рюкзаки Kite розробляються з розумінням того, як діти користуються рюкзаками, з урахуванням ваги підручників і щоденної експлуатації виробу. Рюкзаки Kite - витримують те, що не витримують інші!

Рюкзак Kite - це стильний, зручний і місткий аксесуар. Тут кожен підбере «свій» Kite:

• City - Рюкзаки для міських жителів

Легкі, ультрамодні, сучасні - рюкзаки в серіях Take'n'Go і Urban призначені для активних і різносторонніх людей. У громадському транспорті, пішки або на велосипеді, з цими рюкзаками буде зручно!

• Sport - Спортивні рюкзаки

Для тих, хто завжди в кросівках і у русі. Рюкзаки цієї серії стануть надійними компаньйонами в щоденних заняттях спортом, нетривалих походах і велопоїздках. Для шанувальників футболу в цій серії представлені рюкзаки Kite з ліцензійною символікою FC Juventus і FC Barcelona.

• Fashion - Трендові рюкзаки

Справжнім модницям Kite пропонує серії м’яких рюкзаків Style і Beauty, щоб ви завжди могли залишатися чарівною! Нова колекція Kite Dolce несе в собі нові модні тенденції, різноманітність fashion-форм, різнофактурні тканини та оздоблення, стильні аксесуари, які здатні підкреслити вишуканий образ власниці рюкзака.

• Business - Ділові рюкзаки

Дипломати вже в минулому! Сьогодні амбітні студенти і ділові люди обирають рюкзаки Kite&More! Місткі, стильні, продумані до дрібниць, з якісною фурнітурою, які підходять для ділової поїздки, відрядження або щоденного використання.

• Education - Рюкзаки для школярів

Усі знають, скільки книжок і зошитів доводиться носити дитині до школи. А тому завдання батьків - обрати не тільки місткий і красивий рюкзак, а й безпечний. Шкільні рюкзаки Kite оснащені анатомічними системами Ergo Kids, Ergo Teens або Air Comfort і регульованими лямками правильної S-подібної форми. Така конструкція розподіляє навантаження на спину, плечі та незміцнілий дитячий хребет рівномірно. Крім того, рюкзаки мають продуманий внутрішній простір, що важливо для школяра. Героями оформлення рюкзаків є улюблені персонажі. Дівчаткам сподобаються Hello Kitty, My Little Pony, Winx fairy couture та інші. А хлопчикам - Transformers, Hot Wheels, FC Barcelona та інші.

• Kids – Дошкільні рюкзаки для найменших

Барвистий рюкзак Kite із серії Kids неодмінно стане однією з улюблених іграшок дитини. Збираючись у дитячий садок, малюки можуть скласти свої найцінніші речі в рюкзак. Цей «дорослий» аксесуар дозволяє дітям відчути себе більш самостійними.