Рюкзаки

 

Рюкзаки Kite

 

Людина дуже давно зрозуміла, що речі набагато легше і зручніше носити за спиною, а не просто в руках. А тому і перший рюкзак з'явився на зорі людства. Сьогодні ця річ давно перестала бути атрибутом тільки туриста. А сучасній людині звільнити руки потрібно не менше, ніж древній. Правда, не для списа, а для гаджета. Але, мова не про це. Йтиметься про те, чому купити рюкзак Кайт не завадить будь-кому з нас. Школяру, студенту, міському жителю або представнику бізнес-класу. Отже ...

Почнемо з того, що бренду вже більш 10 років. У сучасних реаліях це важливо. Значить, зуміли знайти свою нішу, завоювати покупця, відрізнитися від маси інших виробників подібної продукції. Чим саме? Відповідь криється на поверхні - увага до зауважень і побажань покупців, постійні дослідження та розвиток. Команда Kite невпинно працює над ергономікою, функціональністю, зносостійкістю, дизайном своєї продукції.

Тому від рюкзака бренду Kite кожен отримає те, що очікує:

List H3

 • Для самих маленьких - дошкільні рюкзаки

  Що важливо для малюка, який збирається в дитячий садок? Щоб у нього за спиною був не тільки рюкзак зі змінним взуттям, а й іграшка! І саме такою є серія Кайт для дошкільнят. Зручна, безпечна, яскрава, з улюбленими героями мультфільмів і коміксів.

 • Шкільні рюкзаки

  Всі знають, скільки книжок і зошитів доводиться носити дитині, як тільки він йде в школу. А тому завдання батьків вибрати не тільки місткий і красивий рюкзак, а й такий, який би не зіпсував поставу. Шкільні рюкзаки Kite оснащені анатомічними системами Ergo Kids, Ergo Teens и Air Comfort і подбають про те, щоб навантаження розподілялося рівномірно. Крім того рюкзаки мають продумане внутрішнє оздоблення, що важливо для школяра. Героями оформлення рюкзаків є улюблені персонажі. Дівчаткам сподобаються Hello Kitty, My Little Pony, Winx fairy couture, GAPCHINSKA та інші. А хлопчикам - Transformers, Adventure Time, FC Barcelona.

 • Рюкзаки для жителів міст

  Легкі, ультрамодні, сучасні, зручні - такі рюкзаки від Кайт сподобаються жителям міст. У громадському транспорті, пішки або на велосипеді, з цими рюкзаками буде зручно!

 • Рюкзаки для бізнес-класу і трендові рюкзаки

  Дипломати вже в минулому! Сьогодні амбітні студенти і ділові люди вибирають рюкзаки Kite & More! Місткі, стильні, продумані до дрібниць, з якісною фурнітурою, які підходять для ділової поїздки, відрядження або щоденного використання. Справжнім модницям Кайт пропонує серії Kite Dolce, Kite Style і Kite Beauty, щоб ви завжди могли залишатися чарівною!