Сумки

Сумки Kite

Рідко у якої жінки у гардеробі знайдеться всього лише одна сумка. Адже цей атрибут - друга жіноча сутність. Крім того, сумки бувають не тільки жіночими. Існують спортивні, молодіжні, дорожні, пляжні та ще багато різних варіантів сумок. Ці звичайні повсякденні атрибути потрібні і дітям, і дорослим, і чоловікам, і жінкам.

Як правило, діти беруть із собою в школу змінне взуття для уроків фізкультури. Зручніше за все використовувати спеціальну сумку для взуття. І бажано не просто яскраву і красиву, але й міцну. Тканина сумки для взуття Kite щорічно проходить контроль на зносостійкість і розриви. Колір і малюнок виробу не вигоряють на сонці. Такі сумки можна використовувати як невеликий рюкзак і вішати на гачок за допомогою спеціальної петлі. Підлітки та дорослі, які відвідують спортзал, також оцінять сумки для взуття Kite. Красиво, зручно, практично!

З міськими сумками Kite зручно гуляти, відвідувати позакласні заняття, робити шопінг. Довжина ремінця в окремих моделях регулюється під зріст власника.

Сумка-бананка – іще одна модель сумки, яка зараз популярна серед активної молоді. Це невелика за форматом сумка, яку можна носити на поясі або через плече. З «бананкою» зручно бігати, їздити на велосипеді, ходити на пляж або в магазин. У цю компактну сумку можна покласти гроші, ключі, телефон, і при цьому не відчувати обтяження, вона залишає руки вільними і не обмежує рухи.