Товари для дитячої творчості

Знято з виробництва
Артикул: HK14-159K
0.00 грн
Знято з виробництва
Артикул: HW14-159K
0.00 грн
Знято з виробництва
Артикул: MX14-159K
0.00 грн
Знято з виробництва
Артикул: MH14-159K
0.00 грн
Знято з виробництва
Артикул: PP14-159K
0.00 грн
Знято з виробництва
Артикул: HK13-062K
0.00 грн

 

Дитяча творчість Kite

 

Яка головна мета кожних батьків? Виховати хорошу, успішну і щасливу людину, чи не так? І не останнє місце в цьому займає те, чи вміє майбутній дорослий, який зараз ще зовсім дитина, робити щось своїми руками. Для цього й існують набори для творчості. З ранніх років у дитини, яка малює і ліпить, розвивається дрібна моторика, стимулюється ії активність і інтелектуальні здібності.

Напрямків у творчості дуже багато і те, який же з них вибрати, підкаже вам ваша дитина. Просто поспостерігайте, що йому більше подобається, пропонуючи різні види. А ми підкажемо, як вибрати товари для творчості, які сподобаються дітям, не розчарують батьків і будуть розвивати різні навички. Так, наприклад, гравюра навчить акуратності і точних рухів. Адже потрібно буде чітко провести по контурах малюнка спеціальною ручкою - гравером, яка передбачена в комплекті.

За допомогою гуаші дитина навчиться змішувати фарби, отримувати нові кольори. Це сприяє більш ранньому розвитку мовлення. Так що малювати гуашшю можуть починати навіть найменші. І не бійтеся плям фарби на меблях. Фарби гуаш легко змиваються за допомогою простого мильного розчину. А на папір наносяться рівномірно, швидко сохнуть, мають насичені кольори і нейтральний запах.

Добре відомі всім акварельні фарби Kite перетворив в унікальні! Вони виготовлені з натуральних компонентів з додаванням бджолиного меду! Ні, їсти їх не можна. Але якщо дитина потягне до роту пензлик, вмочений в таку фарбу, як це часто трапляється, батьки можуть не панікувати. До таких, та й взагалі будь-яким фарбам для малювання, добре б придбати стаканчик-непроливайку, фартух для творчості, нарукавники. І все це теж є в даному розділі.

Восковий пластилін охоче прийме потрібну форму в дитячих пальчиках, тримає форму, його не потрібно розігрівати і розм'якшувати. Радимо придбати відразу набір з різними кольорами, які зібрані в коробочку, і доповнені інструментами для ліплення. В такому форматі зручніше зберігати, носити з собою, і підтримувати порядок у дитячій кімнаті, що важливо для батьків. А ще пластилін kite не залишає жирних плям на поверхні і кольорових розводів на руках. У відерці, в пачці, в боксі - вибирайте той формат, який вам зручний!

Бажаємо вам вдалих і легких покупок разом з Kite!